"Na Wspólnej" odcinek 3036. Jerzy powie Oli o tym, co łączy go z Izą! To zakończy ich związek? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3036. odcinku "Na Wspólnej" Jerzy uzna, że nie może już okłamywać Oli i powie jej, co łączy go z Izą. Kobieta nie będzie zachwycona... Sprawdź, co z tego wyniknie!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3036. w środę, 11.03.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Iza (Anna Korcz) i Jerzy (Wojciech Wysocki) znów się do siebie zbliżą, bo będą pracować wspólnie nad poradnikiem dla kobiet w średnim wieku. Dudek nie powie o wszystkim Oli (Karolina Dryzner) i zacznie ją okłamywać, by ukryć spotkania z byłą żoną...

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Dagmara będzie miała wypadek! Przemek nie będzie mógł czuwać przy ukochanej?Zobacz więcej

W 3036. odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do małej sprzeczki między Jerzym a Olą. Kobieta zarzuci ukochanemu, że prawie w ogóle nie ma go w domu i da mu do zrozumienia, że podejrzewa, że ten ją okłamuje. Jerzy wykręci się nadmiarem pracy i szybko utnie rozmowę. Później jego córka, Klementynka (Julia Kostow) zauważy problem taty i da mu dobrą radę! Przypomni mu, że sam uczył ją, że problemy trzeba rozwiązywać poprzez szczerą rozmowę.

Dudek przyzna córce rację i opowie Oli całą prawdę o pracy z Izą i ich potajemnych spotkaniach. Głowińska będzie wściekła i bez słowa wyjdzie z mieszkania! To koniec ich związku?

Aneta pocałuje Darka! Rozwodu nie będzie?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Zuza (gość)

    Weźcie usuńcie z serialu tą całą Julię Kostov, bo to dziecko wyskoczy wnet z lodówki. Matka z nią chodzi z castingu na casting i pcha ją, gdzie się wlezie. A może by tak do szkoły, a nie lansować dziecko na gwiazdę? Zwłaszcza, że talentu ani ona, ani jej brat, też niegdyś wszędzie pchany nie mają. Za to matka ewidentne parcie na szkło dzieci już tak. A gdzie ojciec Kostadin Kostow? Nie widzi, co za cyrk robi matka z tą córką? Na co wyrośnie to dziecko? Co za życie i wartości? Z castingu na casting. Robi z niej młodą celebrytkę. Masakra.

    23.02.2020 19:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×