"Na Wspólnej" odcinek 3040-41. Darek zostanie oskarżony o molestowanie Anety! Była żona mu nie odpuści [CO SIĘ WYDARZY]

W 3040. odcinku serialu "Na Wspólnej" Aneta zacznie całować Darka! Następnego dnia Żbik dowie się, że ciąży na nim oskarżenie o molestowanie... Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3040. w środę, 18.03.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Darek (Michał Mikołajczak) i Aneta (Dorota Krempa) są w trakcie rozwodu, lecz okazuje się, że wciąż nie są dla siebie całkowicie obojętni... Jakie wspólne "przygody" mogą ich jeszcze spotkać?

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Jerzy rozstanie się z Olą! Wróci do Izy?Zobacz więcej

W 3040. odcinku serialu "Na Wspólnej" Żbik skorzysta z nieobecności Emilii (Karolina Porcari) i zaprosi Anetę do siebie, aby razem z nią świętować rozwiązania skomplikowanej sprawy. Po kilku drinkach atmosfera rozluźni się na tyle, że Siwek zacznie namiętnie całować Żbika!

Darek początkowo odwzajemni pocałunek, lecz po chwili się opamięta i odsunie od siebie Anetę. Oznajmi jej, że jest teraz w związku z Emilią i chce być wobec niej fair. Dla Anety będzie to wielki szok - nigdy wcześniej Darek nie odpuścił sobie takiej okazji. Poczuje się upokorzona.

Kasia chce wyjechać do USA! Bruno zatrzyma ją... pocałunkiem?Zobacz więcej

Następnego dnia o poranku, w 3041. odcinku serialu "Na Wspólnej", Darek usłyszy dzwonek do drzwi. Będzie to nowy partner Anety, który od razu rzuci się na niego z pięściami i zacznie oskarżać go o molestowanie! Później Żbik dowie się, że spotka się z Anetą w sądzie...

Żona Darka ostrzeże go, że to dopiero początek jej zemsty... Czy bohater "Na Wspólnej" znów wszystko straci?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×