"Na Wspólnej" odcinek 3042-43. Adamski dopnie swego i zostanie ordynatorem! Zemści się na Arku? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3043. odcinku serialu "Na Wspólnej" Ostrowski zostania wypisany ze szpitala, a ordynator Kleczewska złoży dymisję ze stanowiska ordynatora. Czy będzie to całkowity triumf Adamskiego? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3042. w poniedziałek, 23.03.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Przez oddział chirurgiczny przechodzi ostatnio istne tornado! Arek (Marek Kalita) dostał zawału i trafił na stół operacyjny, a jego pocałunek z ordynator Kleczewską (Agnieszka Michalska) wyszedł na jaw. Jakie będą tego skutki?

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Jerzy rozstanie się z Olą! Wróci do Izy?Zobacz więcej

Już wkrótce stan Ostrowskiego się polepszy i będzie mógł wrócić do domu. W 3043. odcinku serialu "Na Wspólnej" odwiedzi go Wiktoria, lecz Ewa (Ewa Gawryluk) nie pozwoli jej spotkać się z Arkiem. Zasugeruje jej także, że cała ta sytuacji jest po części jej winą... Poradzi rywalce, aby nie traciła już czasy na telefony i wizyty w ich mieszkaniu.

Kleczewska poczuje się dotknięta słowami Ewy. Następnego dnia złoży rezygnację ze stanowiska ordynatora. Gdy dowie się o tym Ostrowski, zadzwoni do niej i pochwali tę decyzję. Lekarka będzie zawiedziona postawą kolegi. Spodziewała się zupełnie innej reakcji... W końcu zrozumie, że nigdy nie łączyło ich nic poważniejszego.

Stanowisko ordynatora zostanie powierzone Adamskiemu, który w końcu dopnie swego. Nowy kierownik będzie miał teraz jeden cel - uniemożliwić Ostrowskiemu powrót do pracy na chirurgii. Czy mu się to uda?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×