"Na Wspólnej" odcinek 3043. Adamski zniszczy Kamilowi karierę! Zacznie dręczyć ludzi Ostrowskiego? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3043. odcinku serialu "Na Wspólnej" Adamski obejmie posadę ordynatora, a na jego celowniku znajdą się wszyscy współpracownicy i przyjaciele Ostrowskiego! Czy kariera Kamila znów legnie przez to w gruzach? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3043. we wtorek, 24.03.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Ordynator Kleczewska (Agnieszka Michalska) już wkrótce zrezygnuje z posady ordynatorki, a Ostrowski (Marek Kalita) wciąż będzie rehabilitował się po zawale. Adamski (Tomasz Piątkowski) pozbędzie się wszystkich konkurentów i będzie mógł zaprowadzić na oddziale swoje porządki!

Jerzy rozstanie się z Olą! Wróci do Izy?Zobacz więcej

W 3043. odcinku serialu "Na Wspólnej" nowy ordynator zacznie podejmować pierwsze decyzje. Adamski postanowi odsunąć Kamila (Kazimierz Mazur) od ważnego projektu badawczego, na którym pracował wspólnie z Ostrowskim. Hoffer będzie zaskoczony taką decyzją, ale szybko zorientuje się, że chodzi tu wyłącznie od zemstę.

Adamski pozbawi ważnych stanowisk wszystkich przyjaciół i współpracowników Ostrowskiego. Chce zrobić wszystko, aby Arek nie miał już do czego wracać, gdy jego rehabilitacja się zakończy. Czy uda mu się zniszczyć karierę rywala i jego przyjaciół?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×