"Na Wspólnej" odcinek 3044-45. Klementynka jednak nie zeswata swoich rodziców! Jerzy da wolną rękę Tokarskiemu... [CO SIĘ WYDARZY]

W 3044. odcinku serialu "Na Wspólnej" okaże się, że Iza nie jest w stanie wrócić do Jerzego! Czy Dudek się podda? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3044. w środę, 25.03.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Wciąż trwają podchody pomiędzy Jerzym (Wojciech Wysocki), a Izą (Anna Korcz)! Ola (Karolina Dryzner), obecna partnerka Dudka, będzie miała już tego dość i zostawi pisarza. Co z tego wyniknie?

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Agata wróci z Afryki! Straciła Norberta na zawsze?Zobacz więcej

W 3044. odcinku serialu "Na Wspólnej" sytuacja wciąż będzie niejasna. Jerzy chciałby wrócić do żony, ale ona wciąż nie daje mu jasnych sygnałów. Mała Klementynka (Julia Kostow) postanowi wziąć sprawy w swoje ręce. Zaciągnie rodziców do swojego pokoju i zostawi ich tam na noc!

Niestety, jej fortel nie przyniesie spodziewanych rezultatów. Gdy w 3045. odcinku serialu "Na Wspólnej" dziewczynka wypuści rodziców, Iza będzie na nią wściekła. Jasno da jej do zrozumienia, że w taki sposób nie doprowadzi do ich ponownego zejścia.

Piotr Jankowski wraca do serialu! Gwałciciel Adrian znów stanie na drodze Basi?!Zobacz więcej

Dudek będzie wyraźnie rozczarowany takim obrotem spraw... Jego tego samego dnia pójdzie do Tokarskiego (Roland Nowak) i oznajmi mu, że ma u Brzozowskiej spore szanse i powinien spróbować szczęścia. Po południu Jerzy i Iza przyjdą na szkolny występ córki. Czy będzie to ostatni raz, kiedy Klementynka widzi swoich rodziców razem?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×