"Na Wspólnej" odcinek 3054-55. Basia zwolni się z pracy?! Nie chce pracować z gwałcicielem... [CO SIĘ WYDARZY]

W 3054. odcinku serialu "Na Wspólnej" Basia uzna, że nie może pracować razem z mężczyzną, który kiedyś chciał ją zgwałcić! Jak to się wszystko skończy? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3054. w poniedziałek, 13.03.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Już wkrótce Basia (Grażyna Wolszczak) dowie się, że nowy właściciel chce docenić jej zdolności i szykuje dla niej awans. Niestety, jej radość nie potrwa zbyt długo. Okaże się bowiem, że ma współpracować Adrianem (Piotr Jankowski). Mężczyzną, który kilka lat temu ją zdradził.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Ewa otrząsnęła się po depresji? Chce wrócić do pracyZobacz więcej

W 3054. odcinku serialu "Na Wspólnej" Brzozowska będzie w kompletnej rozsypce po spotkaniu ze swoim oprawcą. Uzna, że jedynym wyjście jest odejście z pracy. Gdy o wszystkim dowie się Smolny (Łukasz Konopka), wpadnie we wściekłość! Uzna, że musi zareagować.

Okaże się jednak, że Baliszewski nie chce znów mieszać się w życie Basi. Obieca jej, że sam zwolni się z pracy i zostawi ją w spokoju. W 3055. odcinku serialu "Na Wspólnej" pójdzie z tym do szefa (Grzegorz Stosz). Ten jednak nie przyjmie od niego wypowiedzenia!

Wybuch namiętności między Sławkiem a Tatianą! Policjant rzuci dla niej Renatę?!Zobacz więcej

Oznajmi, że że zmarł jego ojciec i musi wyjechać. Poprosi Adriana i Basię, by dogadali się i wspólnie zaopiekowali firmą. Brzozowska będzie w kropce. Tymczasem przed biurem będzie czekał Smolny. Gdy tylko Daniel wyjdzie na zewnątrz, zostanie przez niego znokautowany! Co z tego wyniknie?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×