"Na Wspólnej" odcinek 3054. Franek okłamie rodziców! Został hakerem i gejmerem? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3054. odcinku serialu "Na Wspólnej" wyda się, że Franek oszukuje ojców i bardzo szybko wzbogacił się o sporą sumkę! Co wymyślił nastolatek? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3054. w poniedziałek, 13.03.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Już wkrótce Franek (Natan Czyżewski), syn Bogdana (Wojciech Brzeziński), odkryje w sobie talent do... gier komputerowych! Trafi do profesjonalnego amerykańskiego teamu, ale ten sukces będzie okupiony wieloma problemami...

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Aby grać ze swoimi partnerami zza oceanu, Franek będzie musiał zarywać noce, co odbije się na jego frekwencji w szkole. Najpierw nastolatek zacznie okłamywać rodziców, że odwołano mu poranne lekcje, lecz szybko zorientuje się, że na dłużą metę to nie zadziała. Rozwiąże ten problem, hakując dziennik elektroniczny.

Emi zostanie aresztowana! Jarek jej pomoże?Zobacz więcej

W 3054. odcinku serialu "Na Wspólnej" wszystko się jednak wyda. Bogdan dowie się od jego wychowawczyni, że chłopak jest zagrożony z kilku przedmiotów i ma bardzo dużo nieobecności. Na jaw wyjdą także "modyfikacje", których Franek dokonał w dzienniku elektronicznym.

Na swoje usprawiedliwienie chłopak zdradzi ojcu, że należy do jednego z najlepszych teamów na świecie i dzięki grom komputerowym zarabia kilkaset dolarów tygodniowo! W ten sposób nie udobrucha jednak Bogdana...

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×