"Na Wspólnej" odcinek 3056-57. Danka zostanie zwolniona ze stanowiska dyrektorki! Kto chce się na niej zemścić? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3056. odcinku serialu "Na Wspólnej" Danka dowie się, że straciła posadę dyrektorki! Jej miejsce zajmie jej największa rywalka. Czy to już koniec jej kariery? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3056. w czwartek, 16.04.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Danka (Lucyna Malec) wraz ze swoimi uczniami zaangażowała się w protest przeciwko nielegalnej wycince drzew. Nie ma jednak pojęcia, że zadziera w ten sposób z bardzo wpływowymi ludźmi i jak poważne może to mieć konsekwencje...

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Kursantka Wojtka zabije egzaminatora?! To może być koniec jego szkoły...Zobacz więcej

W 3056. odcinku serialu "Na Wspólnej" w szkole Danki pojawi się kurator oświaty, który poinformuje ją, że została zwolniona! Zimińska będzie całkowicie zaskoczona takim obrotem spraw. Domyśli się, że ktoś chce ją uciszyć.

To nie będzie koniec jej kłopotów. W 3057. odcinku serialu "Na Wspólnej" Danka dowie się, że nową dyrektorką zostanie jej największa rywalka, Teresa Bednarczukowa (Izabela Dąbrowska). Świeżo upieczona przełożona Zimińskiej od razu zasugeruje jej, aby zrezygnowała też z posady nauczycielki.

Ewa otrząsnęła się po depresji? Chce wrócić do pracyZobacz więcej

Danka nie będzie chciała się poddać! Zwłaszcza, że po jej stronie staną niemal wszyscy uczniowie, którzy zorganizują protest w jej obronie. Tymczasem Igor (Jakub Wesołowski) będzie dalej prowadził dziennikarskie śledztwo dotyczące korupcji w miejskim ratuszu. Czy zdoła pomóc Dance?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×