"Na Wspólnej" odcinek 3058. Kursantka Wojtka zabije egzaminatora?! To może być koniec jego szkoły... [CO SIĘ WYDARZY]

W 3058. odcinku serialu "Na Wspólnej" kursantka Wojtka w trakcie egzaminu potrąci egzaminatora! Czy Szulc będzie miał kłopoty? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3058. w poniedziałek, 20.04.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Wojtek (Wojciech Błach) postanowił rzucić pracę i dzięki finansowemu wsparciu Moniki (Sylwia Gliwa) założył swoją własną szkołę jazdy. Prowadzenie własnego biznesu nie jest jednak takie proste. Czy ta inicjatywa zakończy się totalną porażką?

Wybuch namiętności między Sławkiem a Tatianą! Policjant rzuci dla niej Renatę?!Zobacz więcej

W 3058. odcinku serialu "Na Wspólnej" do egzaminu na prawo jazdy będzie podchodziła Bronia (Grażyna Zielińska), sympatyczna starsza pani, która została jedną z pierwszych kursantek firmy Wojtka. Seniorka radzi sobie całkiem nieźle, ale stale jest pod naciskiem swojego syna...

W trakcie egzaminu kursantka będzie musiała pokonać tzw. górkę. Seniorka jednak bardzo się zestresuje i w trakcie manewru zgaśnie jej silnik. Egzaminator poprosi ją o powtórzenie ćwiczenia. Bronia wpadnie jednak w panikę, omyłkowo włączy bieg wsteczny i wjedzie w egzaminatora!

Franek okłamie rodziców! Został hakerem i gejmerem? Zobacz więcej

Przerażony Wojtek krzyknie, aby ktoś wezwał karetkę, a sam przystąpi do reanimacji mężczyzny. Pracownik WORD-u trafi w ciężkim stanie do szpitala. Czy lekarze uratują jego życie? Jakie konsekwencje poniesie Szulc?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×