"Na Wspólnej" odcinek 3060. Przemek w łóżku z Moniką! Zapomniał już o Dagmarze? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3060. odcinku serialu "Na Wspólnej" Przemek Smolny pójdzie do łóżka z Moniką! Czy zrezygnuje z prób odzyskania serca Dagmary? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3060. w piątek, 24.04.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Jakiś czas temu młody Smolny (Eryk Cichowicz) związał się ze swoją nauczycielką Dagmarą (Katarzyna Ucherska). Kobieta uległa jednak poważnemu wypadkowi i straciła pamięć. Tę sytuację ktoś postanowi wykorzystać...

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Ewa otrząsnęła się po depresji? Chce wrócić do pracyZobacz więcej

Monika (Karolina Oldyńska), koleżanka Przemka ze szkoły, robi wszystko, aby go odbić. Dziewczyna intensywnie uwodzi chłopaka, a jednocześnie stara się zniechęcić do niego Dagmarę. Systematycznie realizowany plan już wkrótce przyniesie rezultaty.

W 3060. odcinku serialu "Na Wspólnej" w Przemku obudzi się miłość do nastolatki. Młodzi spędzą razem wieczór, w trakcie którego zaczną się namiętnie całować, a ostatecznie wylądują w łóżku! Tymczasem Dagmara odwiedzi mieszkanie, które wynajmowała ze Smolnym i w końcu wszystko sobie przypomni!

Jak to się wszystko skończy? Z którą z kobiet ostatecznie zwiąże się bohater "Na Wspólnej"? Aby się tego dowiedzieć, śledźcie koniecznie kwietniowe odcinki serialu!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×