"Na Wspólnej" odcinek 3069. Roman padnie ofiarą oszustów! Da się naciągnąć metodą "na lekarza"? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3069. odcinku serialu "Na Wspólnej" Roman otrzyma niepokojący telefon z żądaniem pieniędzy! Czy Hoffer straci oszczędności życia? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3069. w poniedziałek, 11.05.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

W dzisiejszym świecie na osoby starsze czyha wiele niebezpieczeństw. Wszędzie roi się od oszustów, którzy chcą wykorzystać ich ufność. Już wkrótce ofiarą jednego z nich padnie bohater serialu TVN.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Ojciec Pawła wyjdzie z więzienia! Narzeczony Beatki się go wyprze?Zobacz więcej

W 3069. odcinku serialu "Na Wspólnej" Roman (Waldemar Obłoza) odbierze dramatyczny telefon. Rozmówca poinformuje go, że Marta (Joanna Jabłczyńska) miała poważny wypadek i w stanie krytycznym trafiła do szpitala. Doda, że z powodu błędu w systemie ubezpieczeniowym Hoffer będzie musiał pokryć koszty operacji. Roman bez zastanowienia przeleje pieniądze na wskazane konto.

Jeszcze tego samego dnia okaże się, że Marta jest cała i zdrowa, a Hoffer padł ofiarą oszustów. Mężczyzna postanowi postanowić o wszystkim policję. Sprawą zajmie się Iga (Lidia Sadowa), która obieca Romanowi i Honoracie (Aleksandra Konieczna), że zrobi wszystko, aby wytropić oszustów.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×