"Na Wspólnej" odcinek 3078. Beata zostanie aresztowana! Ojciec Pawła wrobi ją w kradzież? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3078. odcinku serialu "Na Wspólnej" Beatka zostanie oskarżona o kradzież biżuterii! Czy Gustaw uniknie kary i zwali całą odpowiedzialność na narzeczoną syna? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3078. we wtorek, 26.05.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

W życiu Beatki (Katarzyna Ptasińska) niespodziewanie pojawił się Gustaw (Jan Monczka), ojciec Pawła (Grzegorz Kwiecień). Były oszust nie jest zadowolony z powrotu ojca, ale jego narzeczona jest zauroczona sympatycznym starszym panem. Czy mężczyzna sprowadzi na nich kłopoty?

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Franek zostanie mistrzem świata! Bogdan w końcu będzie dumny z syna?Zobacz więcej

W 3078. odcinku serialu "Na Wspólnej" Paweł odkryje, że Gustaw okradł jednego z klientów baru u Ziębów. Postanowi odnieść skradziony przedmiot, a Marii (Bożena Dykiel) powie, że znalazł go pod pobliskim klombem. Uzna jednak, że musi o wszystkim opowiedzieć Beatce.

Nie będzie miał pojęcia, że w tym samym czasie jego narzeczona będzie siedziała w kajdankach na posterunku policji. Beatka zostanie bowiem oskarżona o kradzież biżuterii. Okaże się, że drogocenne kolczyki, które podarował jej Gustaw, zostały niedawno skradzione.

Czy Paweł zdoła oczyścić Beatkę z zarzutów? Czy doniesie na ojca policji? Odpowiedź na te pytania znajdziemy w nowych odcinkach "Na Wspólnej"!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×