"Na Wspólnej" odcinek 3078. Ewa zabije pacjenta?! Dorota wrobi ją w nielegalne zabiegi [CO SIĘ WYDARZY]

W 3078. odcinku serialu "Na Wspólnej" Ewa przeprowadzi nielegalny zabieg, a jej pacjent w ciężkim stanie trafi do szpitala... Czy będzie miała przez to poważne kłopoty? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3078. we wtorek, 26.05.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Ewa (Ewa Gawryluk) otrząsnęła się z depresji i uznała, że najwyższy czas wrócić do pracy. Gdy dawna znajoma Arka (Marek Kalita) zaproponowała jej posadę, postanowiła ją przyjąć. Co z tego wyniknie?

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Kobieta miała pracować w administracji gabinetu kosmetologicznego, lecz Dorota (Olga Bończyk) szybko zaproponuje jej asystowanie przy zabiegach. Taki obrót spraw bardzo nie spodoba się Ostrowskiemu, który jest świadomy, że osoba bez kwalifikacji nie może się tym zajmować.

W 3078. odcinku serialu "Na Wspólnej" szefowa Ewy posunie się o krok dalej i zaproponuje jej, aby sama przeprowadziła zabieg! Była fryzjerka od razu zabierze się do pracy i teoretycznie wszystko wykona poprawnie. Niedługo potem dojdzie jednak do tragedii!

Sławek postanowi zostawić Renatę dla Tani! Przeszkodzi mu w tym... śmiertelna choroba Kraszewskiej!Zobacz więcej

Pacjent Ewy trafi bowiem do szpitala z podejrzeniem sepsy! Ostrowski będzie prowadził dramatyczną walkę o jego życie, a później okaże się, że przyczyną dolegliwości pacjenta są podejrzane kosmetyki. Dorota spróbuje jednak zwalić całą winę na Ewę, aby ukryć swoje przekręty.

Czy Ewa będzie musiała odpowiedzieć za narażenie na utratę zdrowia i życia? Czy będzie miała nawrót depresji? Tego dowiemy się z nowych odcinków "Na Wspólnej"!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×