"Na Wspólnej" odcinek 3079. W szpitalu pojawi się nowa dyrektorka! Ostrowski wróci do gry? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3078. odcinku serialu "Na Wspólnej" Ostrowski dowie się, że zarządzanie jego szpitalem przejmie nowa dyrektorka. Czy uda jej się ukrócić samowolkę Adamskiego? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3079. w środę, 27.05.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Adamski (Tomasz Piątkowski) idealnie wykorzystał korzystne okoliczności, wygryzł ze stanowiska doktor Kleczewską (Agnieszka Michalska) i objął stanowisko ordynatora. Teraz robi wszystko, aby utrudnić życie Arkowi (Marek Kalita) i uniemożliwić mu powrót do normalne pracy. Czy mu się uda?

Joanna po powrocie zastanie w domu... półnagą Sarę! Rzuci Bogdana?Zobacz więcej

W 3079. odcinku serialu "Na Wspólnej" Ostrowski w końcu wróci na oddział. W szpitalu serdecznie powitają go Kamil (Kazimierz Mazur) i dyrektorka Kolenda (Katarzyna Wajda). Przy okazji kobieta przedstawi lekarzom swoją następczynię, Karinę Król (w tej roli Patrycja Soliman).

Okaże się bowiem, że Anna dostała się na kurs menadżerski w USA i przez pewien czas nie będzie jej w kraju. Zanim wyjedzie zdradzi jednak prywatnie Ostrowskiemu, że zawsze mu kibicowała i spróbuje namówić go do ponownego ubiegania się o stanowisko ordynatora.

Czy nowa dyrektorka ukróci samowolkę Adamskiego? Czy Ostrowski odzyska swoją karierę? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×