"Na Wspólnej" odcinek 3080. Adrian zacznie dręczyć Smolnego w pracy! Krzysztof nie będzie mógł się bronić? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3080. odcinku serialu "Na Wspólnej" Smolny zorientuje się, że Adrian zrobi wszystko, aby uprzykrzyć mu życie! Jak na to zareaguje? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3080. w czwartek, 28.05.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Braun (Grzegorz Stosz) i Baliszewski (Piotr Jankowski) przejęli redakcję, w której pracuje Smolny i teraz Krzysztof (Łukasz Konopka) musi pracować dla mężczyzny, który kiedyś chciał zgwałcić jego żonę. To nie może się skończyć dobrze...

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Weronika postawi Robertowi ultimatum - odwyk albo rozstanie! Co zrobi Tadeusiak?Zobacz więcej

Smolny będzie jednak pamiętał, że nie może za bardzo podskakiwać, bo wystarczy jeden jego błąd, a Basia (Grażyna Wolszczak) zostanie bez pracy. W 3080. odcinku serialu "Na Wspólnej" Adrian będzie to bezwzględnie wykorzystywał!

Baliszewski zrzuci na niego mnóstwo obowiązków, które zwykle wykonują niżsi rangą pracownicy, a także nie przepuści żadnej okazji, aby pokazać swoją wyższość. Jedyne na co będzie mógł liczyć Smolny, to jedność w obrębie starego zespołu.

W szpitalu pojawi się nowa dyrektorka! Ostrowski wróci do gry?Zobacz więcej

Wkrótce dowie się jednak, że Adrian obiecał Tymonowi (Łukasz Wójcik) awans, a po biurze roznosi się wieść, że nowy szef potrafi docenić bezgraniczną lojalność. Czy Smolny straci ostatni punkt oparcia i będzie zdany na łaskę Baliszewskiego?

Dalsze losy bohaterów serialu "Na Wspólnej" poznamy dopiero po wakacjach. Ostatni odcinek przed przerwą spowodowaną przez epidemię, czyli właśnie 3080., zostanie wyemitowany 28 maja.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×