"Na Wspólnej" odcinek 3095. Renata dowie się o romansie Sławka?! To będzie dla niej cios... [CO SIĘ WYDARZY]

W 3095. odcinku serialu "Na Wspólnej" Renata znajdzie u Sławka rzeczy Tatiany. Czy romans męża wyjdzie na jaw? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3095. w czwartek, 24.09.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Sławek (Mariusz Słupiński) od pewnego czasu ma romans z Ukrainą Tatianą (Olha Bosova), Chciał rozstać się z żoną, lecz dowiedział się, że ta jest bardzo ciężko chora. Postanowił kontynuować grę na dwa fronty...

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Ślubni rekordziści w polskich serialach! Ci bohaterowie brali ślub kilka razy!Zobacz więcej

O romansie ojca wie już jego córka Daria (Patrycja Topajew). Dziewczyna nic nie mówi matce, aby nie pogarszać jej stanu zdrowia. W 3095. odcinku serialu "Na Wspólnej" Renata (Marta Jankowska) zostanie wypisana ze szpitala po zabiegu usunięcia piersi. Sławek będzie starał się ją wspierać.

Kobieta powoli zacznie wierzyć, że najgorsze ma już za sobą, a jej życie może wrócić do normy. Wieczorem znajdzie jednak w kurtce męża rękawiczki Tatiany! Czy podwójne życie Dziedzica w końcu wyjdzie na jaw? Odpowiedź poznamy w nowych odcinkach "Na Wspólnej"!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • GoscGosc ;;;;; (gość)

    Tak masz racje calym prowadyrem tych zdrad jest Tania to ona namacila miedzy Slawkiem a Renata . To ona jest wszystkiemu winna ,bo przyjechala z ukrainy i szukala jelenia do bzykania ,ale sie dziwie Slawkowi ze mial stabilny zwiazek z Renata a pchal sie niewiadomo na co i zdradzal i oklamywal taki dlugi czas swoja zone ,tak samo go winie jak Tatiane bo jako policjant powinien wiedziec ze tak sie nie robi bo chyba mial doczynienia z takimi sprawami .

    17.10.2020 11:56
  • Markiza (gość)

    Przykro się na to patrzy... Bezczelne kłamstwa Sławka są porażające ale niestety bardzo prawdziwe i może dlatego tak bulwersują i wzbudzają tyle negatywnych emocji i komentarzy.... Widzę tu samych obrońców Tani a przecież to ona w pełni świadomie angażuje się w ten romans... Ponosi tak jak Sławek całą odpowiedzialność za cierpienia Renaty. Mam wrażenie, że tu występuje w roli uwiedzionej ofiary... Ona jest tak samo bezwzględna jak jej kochanek...

    14.10.2020 23:10
  • Monia widzka super &&&&&& (gość)

    Renate odbierasz z szpitala ona jest przeszczesliwa ze bedzie dochodzila do sil pomimo jeszcze bedzie chemioterapia i radioterapia ze bedzie miala wspaniala opieke Dari i Slawka i tak sie do ciebie przytulila a ty glowa pokiwales i wzrok spusciles widac ze masz nieczyste sumienie w domu przylapala ci z Tani rekawiczkami oklamales ja potem mowila ze jak podzdrowieje to pojedziecie na wczasy ale ty niepojedziesz bo nadal bedziesz ja zdradzal z ukrainka ona cie kocha do szalenstwa sam widzisz tak samo Daria kocha ja jak matke a ty wieprzu ja zdradzasz ale do czasu w 3100 odcinku oczy ci wyjda z orbity jak Tania przygrucha sobie Dymitra splaci dlugi u Ziebow morde ci opuka i bedzie ja bzykal da ci ultimatum albo z nia zerwiesz albo wyjada w huj i co teraz idioto myslales ze wiecznie zone bedziesz zdradzal albo Tania wybierze ciebie byla owiele madrzejsza a ty policjant wielki a klczuch niesamowity wieprz do potegi wyrucha ci na such i bardzo dobrze cieszymy sie bardzo ze leb spuscisz jak swinia i rodzina powinna ci pdpierdolic tak samo jak ukrainka my widzowie bedziemy mieli satysfakcje jak bedziesz szlochal jak maly dzieciak bo dosyc krwi napsules w tym filmie a zdrsdy i kurestwa co niemiara czekamy kiedy ci wszyscy upodla jak szmaciarza czesc fuj fuj ####@@@@$$$$$$

    27.09.2020 18:48
  • Monia widzka super &&&&&& (gość)

    Przepraszam bardzo ukrainiec to Dymitr co dupczy Tanie a nie Vitalia pa pa przepraszam &&&&&&&&!!

    25.09.2020 20:18
  • Monia widzka super &&&&&& (gość)

    Tania to dobra kretaczka ona juz byla w ukrainie z tym Vitaliem tylko przyjechala do Polski i ubiegl go Slawek ale nie popuscil przyjechal za nia do Polski splacil dlugi i ja bzyka a idiota dziedzic myslal ze trzyma Pana Boga za nogi a Tania mu nomer wykreci ze sobie przygrucha swojego z ukrainy nasra na glupiego gliniarza ktury ma rodzine i ja oklamuje i zdradza i bedzie czekala az Renia wyzdrowieje a ona luja potrzebuje codziennie i taki madry komisarz a tak go w huja zrobila bez mydla i bardzo dobrze my widzowie cieszymy sie bardzo ze ta ukrainka byla madrzejsza jak ten skurwiel gupkowaty dziedzic taki gliniarz a mu ryj opuka ten ukrainiec bo poczu Tani pipe to mu nie pozwoli zeby Slawek ja dupczyl dlugi posplaca i beda razem a ty wieprzu swinski co teraz oklamywales Renatke tak powaznie chora byles z nia z litosci a teraz Renia ma byc chyba z toba z liosci bo ona sie dowie o zdradzie czy predzej czy pozniej wyjdzie na jaw bo to nie uniknione kazda prawda wyjdzie na jaw i co szmaciarzu przyjdziesz po kolanach do Renaty ja wiedzialam to juz wczesniej ale czekalam kiedy huja wyjebia z filmu bo nieszlo ogladac tego kurwiarza z ta szmata ale sam sie wrobil bo zaufal tej dziwce a ona pokazala gdzie raki zimuja cieszymy sie bardzo my widzowie ze ma tego huja utartego i co teraz spuscisz leb jak swinia wieprzu niesamowity czekam zebys byl ponizony jeszcze bardziej pa pa zdrajco &&&&&@@@@#####

    25.09.2020 14:18
  • Lena gosc. ******** (gość)

    Dziedzic ty idioto skurwialy Tania bedzie miala adoratora ktury przyjedzie za nia z ukrainy pokryje zania dlugi i bedzie ja bzykal bedzie ta szmata zdradzala ciebie glupi wieprzu z tym Dymitriem a ty bedziesz za ukrainka latal jak idiota gupkowaty a ona poczuje swojego ukrainca bo juz z nim byla a ciekie doprawi rogi jak poczuje jego dydek to ciebie odpierdoli i bedzie miala w dupie i bardzo dobrze cieszymy sie glupcze ze wreszcie Tania bedzie madrzejsza od ciebie wielki komisarz a glupi jak cep i ci odjebie od siebie widzowie bardzo sie ciesza ze usadzi ci na ryju i huju zostaniesz sam dosyc kochanej Renatki na zdradzales i na oklamywales ale juz niedlugo bo chyba i Renata tylko podzdrowieje to manele ci wyjebie bo o zdradzie tak czy tak sie dowie to sie wyda bo Daria wie jak sie wezma za ciebie i dogadaja to huja powinny wykastrowac i wieprza wyjebac i co te bzykanie ci da tylko stracisz rodzine i kochajaca zone i corke ale jestem bardzo szczesliwa ze wieprzu zostaniesz dam czesc padalcu skurwialy wieprzu tyle nerwow kosztowales huju huju

    24.09.2020 21:29
  • Monia (gość)

    Nooo denerwujące się to robi Renata cierpi a ten Panac się bawi...

    24.09.2020 07:29
  • Ewka gosc. @@@##### (gość)

    Renata wychodzi ze szpitala jest zadowolona ze jest po operacji i bedzie dochodzila do sil ale domysla sie ze Slawek ma romans z Tatiana i ja zdradza ale on kolo niej nadskakuje falszywy paskud gdy wruca do domu wieczorem Renata w kieszeni kurtki Slawka znajdzie rekawiczki ukrainki Tani to juz bedzie miala pewny dowod zdrady chociaz Daria wie o zdradzie ale niechce jeszcze wiecej ranic Renaty a ten skurwiel dziala na dwa fronty bo jest z litosci z Renia bo jest tak powarznie chora to jest wieprz noesamowity jeszcze ukrainka ma dlugi a on chce je pokryc ale Daria w to wkroczyla wyzwala ja od dziwki i prostytutki jestem ciekawa jak ten skurwiel skonczy to kiojtrzenie i biedna Renate przestanie oklamywac wyjebala bym go na zbity ryj po huj jej taki maz klamczuch wieprz niesamowity czekam kiedy huja wywala z tego serialu jak najszybciej huj huj skurwiel pa pa @@@@#####

    23.09.2020 21:32
  • Daria fanka filmu ###### (gość)

    Sławek to swinia i wieprz do potegi mowi ze ma sytuacje trudna bo nadal zdradza Renate i dowiedziala sie o tym corka Daria i go zato kasci a on wieprz bez skrupulow spotykaja sie w barze u Ziebow i odwozi ta szmate ukrainska z jej bachorem Daria to widziala i docina mu na kazdym korku a Slawek prosi Darie zeby nie powiedziala o zdradzie Renacie ale Renata domysla sie jak przyjdzie do domu znajdzie dowod zdrady rekawiczki ukrainki w kieszeni kurtki dziedzica niewiem co ta boedna Renata po operacji piersi zchorowana zrobi Daria ja kocha a ten skurwiel tylko ja zdradza z ta szmata wyjebcie

    23.09.2020 15:20