"Na Wspólnej" odcinek 3105. Dymitr pocałuje Tatianę! Rozprawi się też ze Sławkiem? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3105. odcinku serialu "Na Wspólnej" Dymitr postanowi odbić Sławkowi Tatianę! Dziedzic nie podda się jednak bez walki... Jak to się skończy? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3105. we wtorek, 13.10.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Sławek (Mariusz Słupiński) wciąż gra na dwa fronty - udaje kochającego męża i wspiera chorą Renatę (Marta Jankowska), a jednocześnie spotyka się z kochanką Tatianą (Olha Bosova). W życiu Ukrainki już wkrótce pojawi się jednak nowy mężczyzna, co jeszcze bardziej skomplikuje Dziedzicowi życie...

Daria zacznie romansować... z bratem Adama! Będzie prowadzić podwójną grę?Zobacz więcej

W 3105. odcinku serialu "Na Wspólnej" Dymitr (Viacheslav Bogushevski) po raz kolejny spotka się z Tanią. Wyzna jej, że to właśnie dla niej przyjechał do Polski i opowie jej o swoich uczuciach. Chwilę potem namiętnie pocałuje Ukrainkę. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna skonfrontuje się ze Sławkiem. Powie policjantowi, że swoją postawę rani Tatianę i zażąda, aby został ją w spokoju.

Gdy Dymitr nazwie ją swoją "ukochaną", Dziedzicowi puszczą nerwy. Policjant rzuci się na rywala z pięściami. Pomiędzy mężczyznami dojdzie do regularnej bójki! Jak skończy się to starcie? Którego z nich wybierze Tatiana? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Ha ,Ha, !!!!!!!! (gość)

    Ta Tania to beznadziejna , ona potrzebuje urody i makijazu , zeby dorownac Renacie , a dziedzic to idiota do potegi , ktory nie widzi co mial , a co bierze , ona potrzebuje duzego doswiadczenia i rozsadku .

    20.10.2020 13:34
  • Mmmmmmm℃℃℃℃℃ (gość)

    Co to sie dzialo w 3107 odcinku ,Slawek wykapal sie w domu chodzil w szlafroku za chwile byl u Tani i sie calowali tak nachalnie ,ubrania z siebie normalnie zrywali jeden na drugiego wlazil i sie ruchali i calowali tak nachalnie jak dwie swinie a potem nago lezeli Renata do niego dzwonila 5 razy i nie odebial i domyslila sie ze lezy u Tani ta swinia ten wieprz a potem przyjdzie do domu jak by nigdy nic powinien sie wstydzic i moze spojrzec swojej zonie w oczy to jest czlowiek bez honoru i ambicji ,Renato tylko uwazaj niedaj sie przekabacic on tyle kiojtrzyl przed choroba w chorobie i teraz po chorobie i nie jest mu wstyd to czego on jest wart wielki komisarz ty go obslugujesz obiadki gotujesz opierasz a on ci zdradza i oklamuje huj wywal z domu poco ci taki zdrajca ulorzysz sobie zycie przezyjesz tralme i smutek ale czas rany goi Tania ma Dymitra a jego potrzebowala na ostatnie ruchanie i go kopnie w dupe i zostanie sam jak kiojt tylko nie daj sie przekabacic bo taki co kiojtrzyl to dalej bedzie kiojtrzyl bo Renata jest wspaniala przesympatyczna kobieta tylko ostzegam nie daj upokorzyc przez huja niech siedzi sam bo nato zaslurzyl pa pa hej hej !!!!!!!!!

    16.10.2020 14:56
  • Iga????***** (gość)

    Tyle mezczyzn wystepuje w tym filmie ,Hoofer, Roman i Kamil Krzysztof, Michal , Marcin ,Robert ,i jeszcze inni ale zaden tyle seksu i lezenia w lozku i bzykania nie pokazuje co Slawek z Tania oni jak nigdy w zyciu by sie nie bzykali tak nachalnie to robia jak dwie swinie tylko ukrainka i dziedzic ona miala niby meza on ma Renate ale tego nigdy nie pokazywali tego a teraz jak dwa wieprze jak sie spotykaja tylko lozko i bzykanie to jest ohydne ciagle ich ogladac dla czego Slawek nie robil z swoja zona mieli prawo ale Renia byla rozsadna kobieta i tego nie ujawniali a te dwa wieprze swinskie tylko sie ruchaja do czasu bo Tania go wykorzysta i w dupe kopnie i dobrze niech wie jak smakuje zdrada i ponirzenie i zostanie sam bo lata jak kiojt za suka brzydzimy sie ogladac tych swini ohydnych co go teraz czeka wieprza paskudnego luj luj *******

    15.10.2020 11:28
  • Ha ,Ha, !!!!!!!! (gość)

    Przyszla Tania pod policje zobaczyc jak Dymitr ci morde opukal , ale Jurija woli jego jak ciebie bo pitzze dostanie , i jeszcze jedna noc sie wyruchasz bo Dima wyjedzie , ale natym koniec bo on obiecal jej milosc i dobrobyt , a ty co tylko bzykanie , Renata o klamstwach i zdradzie sie dowie bo odbieze telefon od Tani , a ukrainka bedzie mowila ze dzwoni a ty nie odbierasz telefonu jak wrucisz z nocki wyruchania to bedzie kazala sie pakowac i z szmatami ci wyjebie dobrze zrobi ta kochana Renata , a potem powie rodzica i Dari , a Daria powie ze dobrze zrobila ze zdrajce wyjebala i potem bedziesz sie uzalal Dari ze Tania ci zostawila a Renata kazala sie wyprowadzic i zostales sam i bardzo dobrze ze wieprzu swinski zostales sam bo mialy ci dosyc przede wszystkim chora Renata ktora tak ochydnie zdradzales i oklamywales jak taki wieprz swinski jak knur nie zaluje ciebie bo sobie zaslozyles na takie ponirzenie wyjebac ciebie z serialu w huj w huj knurze Ha ,Ha . !!!!!!!!!!!!!

    14.10.2020 21:24
  • Mmmmmmm℃℃℃℃℃ (gość)

    Oj ,Oj, Oj, Slawek ty glupi idioto ,te kwiaty ktore zaniosles Tani ,na przeprosiny powinies wreczyc twojej zonie Renacie ktura tak pieknie wygladala Daria ja w kok wyczesala i chciala sie kochac z toba a ty wieprzu ja odepchneles innym razem , a ta szmata ukrainska kwiaty odebrala i drzwi otworzyla i cie wypierdolila bo juz ma Dymitra kochasia a ciebie ma w dupie juz pachnie jej nastepny ruchajek musisz wiedziec jaj zdrada smakuje bo tak robisz Renacie , a teraz Tania robi glupku ciebie rucha sie na dwa fronty i ma ci w dupie a jeszcze Dymitr bedzie kazal ci Tanie opuscic bo to jego kochanka i morde ci opuka i zostaniesz sam jak debil skurwialy bo ukrainka poczula swojego i jest jej dobrze z nim a ciebie kopnie w dupe tylko kupuj nastepne kwiaty i po kolanach do zony Renaty z wielkimi przeprosinami bo moze jeszcze ci przebaczy ale jak prawdy calej sie dowie to w dupe ci kopnie i z mieszkania won ci zrobi i co huju glupkowaty zrobisz zawczasu przepraszaj puki nie jest goraco ale Renata o wszystkim sie miarkuje i podejrzewa ze ja zdradzasz i oklamujesz i wyjebie ci i dobrze na smietnik w huj spi z menelami w kartonach ty idioto skurwialy knurze bezszczelny i daj spokuj Renacie ok ok

    12.10.2020 21:34
  • Gosc ,... (gość)

    Slawku tak jak ty zdradzasz zone Renate tak ukrainka zdradza ciebie musisz wiedziec jak to boli ona kilka razy spotkala sie z Dymitrem a ty kilka miesiecy zdrsdzasz tak powarznie chora zone Renate i jestes zazdrosny jak idiota a zona tyle czasu i musi to znosic Renata domysla sie i podejrzewa ze masz romans z ukrainka ale chora i musi myslec o swoim leczeniu a ty wieprzu to wykorzystujesz i bzykasz Tanie ale to sie wyda i zostaniesz huju sam Tania wybierze Dymitra a Renata prawdy sie dowie i ci wyjebie z mieszkania i co wielki komisarz policji swinia bez wstydu masz piekna zone tylko pozazdroscic ale nie umiales jej uszanowac chcialo ci sie ukrainki obdydanej z klakami jak mysz kolo pipy i kochas ci morde opuka zabierze dupe do bzykania i huju komeda powinna ci wyjebac tak jak Roberta z policji za zdrady i nie prowadzenia trybu zycia rodzinnego jak twoj zawod przykazuje no i dobrze musisz zdrade przezyc i ponirzenie osobowosci czlowieka bo Renata nie zasluguje na takie traktowanie i ponirzanie jej czekam kiedy zostaniesz niczym i bedziesz szlochal jak male dziecko tego ci zycze czesc swinio ochydna ;;;;;;;;;;;

    08.10.2020 11:56
  • Mmmmmmm℃℃℃℃℃ (gość)

    Renata jest piekna kobieta w nastepnych odcinkach dowie sie calej prawdy o zdradzie Slawka ze tyle miesiecy co ona choruje i byla w szpitalu a Dziedzic sypial i zdradzal i oklamywal swoja zone Renate to jest swinia niesamowita na porzegnanie z ukrainka bo go kopnie w dupe jeszcze przespi sie z Tania namietna noc sobie zrobia ty wieprzu skurwialy masz przepiekna zone jak Renata bedzie zyczyla ukraince zeby niebyla szczesliwa z toba to Tania ma wlosy jak pies kolo dupy a Renata przepieknie ubrana wlosy pieknie upiete makijaz super a ty Slawku rucharz sie z taka dziwka ona ma Dymitra i bzyka sie z nim i dziala na dwa fronty i teraz wiesz jak smakuje zdrada a tyle czasu ty zdradzasz Renate i oklamujesz i o szmate jaki jestes zazdrosny ale nie dlugo huju zostaniesz sam bo Tania ci w dupe kopnie i Renatka prawdy sie dowie i bedzie kazala ci sie wyprowadzic z waszego mieszkania i co teraz leb spuscisz jak swinia i pod most w karton lezec doigrales sie ty knurze kochana Renata narezcie zrobi to z czystem sumieniem bo na wieprza nie moze juz liczyc i co teraz huju zrobisz czekam won won pa pa ℃℃℃℃℃℃℃℃

    07.10.2020 21:30
  • Iza fanka ..00000000 (gość)

    Ogladam nie wszystkie odcinki namowila mnie moja rodzina ktora cholernie krytykuje tego Slawka komisarza ktory tak bezszczelnie zdradza i oklamuje swoja zone Renate i faktycznie ogladam i sie wkurzam na tego idiote tyle odcinkow a on faktycznie te biedna Renate tak powarznie chora po operacji piersi oklamuje i bzyka te ukrainke ona taka skulona na tej kanapie lezy ,zamiast Slawek przyniej byc obiadek ugotowac herbatke czy kawke wspulnie z zona wypic a on patrzy tylko za ukrainska szmata tylko by ja dupczyl i calowal ale rywal sie pojawil i bardzo dobrze morde mu opuka i te dziwe mu odbierze a na dodatek Renia dowie sie prawdy calej chyba Dymitr jej powie albo sama domysli sie jak Slawek bedzie o nia walczyl z piesciami z Dymitrem na oczach jej wyjebala bym go luja na zbita morde po huj jej taki kurwiarz i on komisarz policji bez wstydu i ambicji a Renia wporzadku kobieta ma honor i dume kobiecosci i za to ja cenie paszoba Renia tzymaj sie wypierdol idiote Dziedzica czeka pa pa 000000000000/////////

    04.10.2020 20:55
  • Lena gosc ,===;;;;\\\\\ (gość)

    Slawek to jest wieprz niesamowity ma tak powaznie chora zone Renate ktora ma sie opiekowac a on ciagle ma wymowki ze musi pracowac dluzej a chodzi na schadzki z Tatiana i ja bzyka i oklamuje te biedna Renate ona o wszystkim sie dowie bo tak podejrzewa ze Slawek ma romans z ukrainka a ona ma tak innego przyjechal specjalnie do Tani zeby ja wyciagnac z dlugow bo mu powiedziala i bedzie sie kochac z Dymitrem a dziedzic oklamie Renate kupi kwiaty i pojdzie z przeprosinami do Tani i bedzie chcial sie ruchac z nia ale przeszkodzi mu w tym kochanek Tani ona wcale mu nie powiedziala ze ma z ukrainy nowego kochasia dopiero slepie mu wyjda z orbity jak Dymitr powie Dziedzicowi ze ma odpierdolic sie od jego kochanki i pobija sie o Tanie ale ona powie komisarzowi ze ma sie odpierdolic od niej bo ona wybiera Dymitra i Renatka tez sie dowie calej prawdy o zdradzie Slawka co to za skurwiel ten policjant to wieprz nie samowity ma zone tak chora ktora potrzebuje jego wsparcia i opieki a ta swinia rucha dalej te szmate ukrainska i wie ze ma zone chora ale te dwie swinie potrzebuja tej dupy i bzykania to sa kurwiarze do potegi wyjebcie odydwuch z tego filmu bo widzowie sa obuzeni tymi wieprzami tylko zdrady tego dziedzica czy on niema innej pracy w tym filmie tylko bzykanie Tani wielki komisarz policji i tylko do zdrad i ruchania wyjebcie jego w huj bo nie idzie ogladac tego wieprza swinskiego niema tych scen lozkowych bo widzowie kascili ale nadal zdradza myslalam ze zmadrzeje ten wieprz przez chrobe zony ale on dostal na leb na tle dupy ukrainki wyjebac huja na ryj czesc swinio ///////@@@@#####

    03.10.2020 11:13
  • Zechra widz ;»»»»»»«««««« (gość)

    Tatiana ma nowego faceta przyjechal z ukrainy Dymitr jej dawny wielbiciel i kochanek opowiedzial jej swoje uczucia ktore do niej czuje splacil dlug u Ziembow i teraz bedzie kazal Slawkowi odczepic sie od Tani bo ja rani swoimi zdradami przeciez masz zone a policjant wielki kiojter uniesie sie honorem i sie pobija ale Tania wybierze Dymitra a Slawkowi bedzie kazala odejsc do chorej zony Renaty ma sie nia opiekowac bo ukrainiec jej jest blizszy bo znali i kochali sie przed Dziedzicem i co teraz wielki komisarzu teraz pojdziesz po kolanach do swojej zony Renaty dosyc ja naupokarzales swoimi zdradami i oklamywaniem kopla bym ci w dupe i walizki wystawila za drzwi dosyc ja naraniles i do choroby tez sie przyczyniles bo ona podejrzewala cie ze kiojtrzysz z Tania i Daria tez wiedziala ale nie wydala cie i co teraz huju jebany ryj zwiesisz jak swinia i po kolanach pujdziesz do Reni jestes bez wstydu i ambicji bo na takim stanowisku postawil bym sie honorem i nie walczyl o Tanie bo to jest tylko kochanka a masz zone i corke to jest rodzina ale pipa ukrainki lepiej ci smakowala to sie usun z tego serialu bo widzowie cie nie lubia za te zdrade won won swinio »»»»»»»»»«««««««««

    02.10.2020 15:02