"Na Wspólnej" odcinek 3107-08. Kuba zacznie brać psychotropy?! Syn Basi może stoczyć się przez chorą miłość... [CO SIĘ WYDARZY]

W 3107. odcinku serialu "Na Wspólnej" atrakcyjna Paulina zaproponuje Kubie i Marcelowi środki psychotropowe... Czy syn Basi zażyje narkotyk, aby imponować dziewczynie, która mu się podoba? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3107. w czwartek, 15.10.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Kuba (Kacper Łukasiewicz), syn Basi (Grażyna Wolszczak), poznał ostatnio Paulinę (Katarzyna Burakowska), która bardzo mu się spodobała. Czy młodzieńcze zauroczenie sprawi, że chłopak wpadnie w poważne problemy?

Robert straci pracę i syna! Stoczy się na samo dno?Zobacz więcej

W 3107. odcinku serialu "Na Wspólnej" młody Brzozowski wybierze się na "imprezę" do do Pauliny. Na miejscu spotka Marcela (Olivier Proctor), przystojnego chłopaka, z którym rywalizuje o uczucia dziewczyny. Młodzi zamiast się bawić, postanowią pouczyć się do konkursu matematycznego.

W pewnym momencie dopadnie ich jednak zmęczenie. Gdy Paula zrozumie, że dalsza nauka "bez wspomagaczy nie ma już sensu", poczęstuje kolegów psychotropami! Kuba odmówi i jakiś czas później zmorzy go sen... Gdy się obudzi, zobaczy że Marcel całuje się z Pauliną...

Następnego dnia, w 3108. odcinku serialu "Na Wspólnej", syn Basi będzie załamany i uzna, że jego udział w konkursie nie ma już sensu. Paulina powie mu jednak, że bardzo zależy jej na jego sukcesie i... zaproponuje mu fiolkę leków stymulujących! Czy Kuba weźmie z jej rąk truciznę?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×