"Na Wspólnej" odcinek 3111. Robert straci pracę i syna! Stoczy się na samo dno? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3111. odcinku serialu "Na Wspólnej" Robert dowie się, że wyrzucono go z policji i stracił prawa do opieki nad synem... Czy teraz całkowicie się załamie i stoczy na samo dno? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3111. w czwartek, 22.10.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Robert (Dariusz Wnuk) po życiowej traumie wpadł w alkoholizm, lecz wydawało się, że uda mu się wyjść na prostą. Niestety, policjant wpada ostatnio w coraz większe problemy i powoli stacza się na samo dno...

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Daria zacznie romansować... z bratem Adama! Będzie prowadzić podwójną grę?Zobacz więcej

Tadeusiak nie tylko nie wyleczył się alkoholizmu, lecz także uzależnił się od silnych leków psychotropowych. Weronika (Renata Dancewicz) ma już go dość, a już wkrótce mężczyzna może także stracić ukochaną pracę i syna... W 3111. odcinku serialu "Na Wspólnej" jego świat całkowicie się zawali.

Tego dnia Robert dowie się, że został zwolniony ze służby... Chwilę potem dotrze do niego informacja, że został pozbawiony praw rodzicielskich. Załamany mężczyzna kupi flaszkę wódki i uda się do hotelu. Gdy będzie już mocno wstawiony, odbierze telefon od byłej żony.

Olga (Gabriela Frycz) oświadczy mu, że wyjeżdża z synem z miasta. Gdy Robert zapyta dokąd, usłyszy, że nie ma ich nie szukać... To będzie dla niego prawdziwy cios. Czy Tadeusiak teraz już definitywnie stoczy się na dno?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×