"Na Wspólnej" odcinek 3120. Kajtek zostanie postrzelony! Czy Cieślikowie zdołają uratować życie synka? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3120. odcinku serialu "Na Wspólnej" dojdzie do tragedii! Kajtek, syn Moniki i Damiana, będzie musiał walczyć o życie! Czy lekarze zdołają go uratować? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3120. w poniedziałek, 9.11.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Już wkrótce rodzina Cieślików się powiększy! Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk) przyjmą pod swój dach psa Pajdka, który bardzo szybko zaprzyjaźni się z ich synem Kajtkiem (Mikołaj Szostek). Ich rodzinna sielanka nie będzie jednak trwała długo...

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Renata weźmie udział w sesji dla Amazonek! Odzyska pewność siebie i znajdzie nową miłość?Zobacz więcej

W 3120. odcinku serialu "Na Wspólnej" cała rodzina wybierze się na piknik do parku. Damian i Monika będą odpoczywać na kocu, a Kajtek będzie szalał z Pajdkiem. W pewnym momencie w parku rozlegnie się odgłos wystrzału. Chwilę później do Cieślików podbiegnie zakrwawiony pies!

Pajdek zaprowadzi Monikę i Damiana w miejsce, gdzie będzie leżał Kajtek. Chłopiec będzie ciężko ranny! Rodzice natychmiast zawiozą go do szpitala. Gdyby nie pies, to ich syn dawno by się wykrwawił, ale jego stan i tak będzie krytyczny! Czy lekarze zdołają go uratować? Kto jest odpowiedzialny za jego ranę?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×