"Na Wspólnej" odcinek 3132. Renata pocałuje Rocha! Ułoży sobie życie z nowym mężczyzną? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3132. odcinku serialu "Na Wspólnej" Roch nie będzie pewny, czy powinien angażować się w poważny związek z Renatą. Ta postanowi rozwiać jego wątpliwości namiętnym pocałunkiem! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3132. w poniedziałek, 30.11.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Gdy Renata (Marta Jankowska) dowiedziała się o romansie Sławka (Mariusz Słupiński), postanowiła się z nimi rozstać i mimo choroby rozpocząć nowe życie! Poznała sympatycznego fotografa, który chciał by została jego modelką. Już wkrótce narodzi się między nimi prawdziwa więź.

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Adam oświadczy się Darii na oczach Dawida! Chwilę potem dojdzie do tragedii?Zobacz więcej

W 3132. odcinku serialu "Na Wspólnej" Sławek zauważy, że jego żona bardzo zbliżyła się do Rocha (Piotr Łukawski). Również fotograf dostrzeże, że Dziedzic jest o niego zazdrosny. Renata zapewni go jednak, że Sławek jest jej byłym partnerem i nic ich już nie łączy.

Roch wyzna swojej modelce, że jest dla niego bardzo ważna, ale boi się, że nie da jej takiej stabilizacji, na jaką zasługuje i jakiej potrzebuje w obliczu choroby. Renata postanowi jednak rozwiać jego wątpliwości namiętnym pocałunkiem! Czy to początek nowej, wielkiej miłości?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Dyzio (gość)

    Pytacie z kim powinna byc Renata ,,, oczywiscie ze Slawkiem ,,, a co tam Roch tylko do zabawy ,, ,wyglad pozal sie boze . Slawek jest jej mezem tylko odgrywa sie nanim , niech sie zastanowi bo wyjdzie na frajerke .

    24.11.2020 19:51
  • Fanka (gość)

    Szajba odbija Renaci jak Muszce , niech wezmie strzelbe i strzela do rywali , Muszka do Stanleja , a ona do Slawka i kwita , pomysl rezysera jest idiotyczny , chyba jest bezmuzgowiec .

    24.11.2020 13:32
  • Zelka (gość)

    Tej Renacie juz tez palma odbija , zadaje sie na akty nagosci , potem romans z fotografem , pika ja nawet na kalendarz chce sie zalapac , postradala zmysly czy odwetowac sie chce na kims , to nie jest epizot dla niej zachowuje sie jak smarkata , zastanow sie kochana czy ci wypada .

    24.11.2020 12:26
  • Dzidzia (gość)

    Renata potrzebuje bliskosci Slawka , jak on jest przyniej ona promienieje szczesciem , bo ona go kocha ponad zycie , tylko go karci za jego zdrade i romans . Bo fotograf mowi ze swoje zrobil i jest wolna a ona go zagaduje i sie przymila , on jest nie apetytczny i oziebly niema podejscia do kobiety , chyba ze Renata o to zadba , zobaczymy jak pujda na ten wernisaz ona chyba bedzie go calowac i dziekowac za to . Slawku zabiegaj o nia ona tego chce bo to widac , tylko robicie sobie na dystans . Czekamy od was cos wiecej , bo tak sie kochacie tylko bierzecie siebie na przeczekanie ktury pierwszy sie przytuli do drugiego . Czekamy hej . !!!!!

    20.11.2020 09:17
  • Ziuta (gość)

    Nie zazdroście Renacie właśnie pasują do siebie, dość przeżyła a ten Sławek niech idzie w pierony zniknie z jej życia. Powodzenia Renato

    17.11.2020 21:35
  • Pawel !!! (gość)

    Ten Roch stalego zwiazku nie chce , z jego wypowiedzi wynika ze tych amazonek ma ful , on tylko przelotnie ktora sie nadwinie to romansuje , ale stalego zwiazku nie chce , bo jak by sie bal i nie zapewni kobiecie tego czego ona chce . Jak sie dowie ze Slawek byl twoim mezem , to sie bedzie bal , a Slawek bedzie walczyl o ciebie , i napewno sie pokluca albo kilka slow sobie powiedza . Renato mocno sie zastanow bo ten fotograf do ciebie nie pasuje , a ty nie pchaj sie w ramiona jego i nie caluj i nie popisuj sie przed widzami , bo zostaniesz sama jak Slawek i wtedy bedziesz wiedziala , jak sie faceta nie kocha tylko na zlosc sie robi osobie ktora cie kocha . Mocno sie zastanow i przemysl dobrze .

    15.11.2020 20:30
  • Fanką serialu (gość)

    Nie podoba mi się wątek Romana. Od długiego czasu scenarzyści robią z jego roli przygłupa. A teraz akcja z tym sąsiadem Muszka. Zenada

    15.11.2020 10:35
  • Romka::::::: (gość)

    Ogladam ten film ale przedstawialam sobie Renate jako kobiete stateczna najpodciwsza w tym serialu . Ale ona psuje sie czy odkowa sie na Slawku za jego zdrade i oklamywania , byly bardzo cholerne i brzydkie dlugi czas te zone zdradzal i z Tania na romansowal tak nachalnie ze nieszlo ogladac bo tylko oni sie bzykali a Renata wiedziala i cierpiala . A teraz po operacji i zdradzie meza ,wypedzila go z domu swoje mu powiedziala , jakby wydobrzala i odkowa sie na Slawku . Poszukala sobie nowego faceta , fotografa i chce sobie robic zdjecia jako modelka akty nagosci po amputacji piersi . Rozkrecila sie niczym nie ta Renata , ale ten Roch nie pasuje do niej jako fotograf powinien byc ladnie ubrany , porzal sie boze jego ubior , chuste ma na szyji jak szmat od podlogi tak ubogo ubrany w lachach takich jak szmaty , szarych , wlosy takie tluste , taki zaniedbany , nie pasuje do Renaty o wiele starszy , a ona bieze sie za calowanie jego i romans z nim . Oj zebys nie przejechala sie na nim jak Slawek na Tani , bo wy robicie sobie na zlosc , bo Slawek zdradzal to ja tez bede miala faceta i go zdradze . Natym nie polega robienie sobie na przekor , tylko porozmawiac i wyjasnic sobie niektore sprawy i dogadac sie natym nie polega malzenstwo kochac sie i przebaczac sobie . I Renato nie rub pochopnie z Rochem romansu bo on nie pasuje do ciebie , ty tak kochasz Slawko i on ciebie i poco te ceregiele , robienie sobie na zlosc .

    15.11.2020 10:13