"Na Wspólnej" odcinek 3150-51. Kamil pójdzie do łóżka z Kariną?! Szefowa za wszelką cenę chce go uwieść [CO SIĘ WYDARZY]

W 3150. odcinku serialu "Na Wspólnej" Karina będzie chciała zaciągnąć Kamila do łóżka! Czy zdradzi on Zuzę z szefową? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3150. w środę, 4.01.2021 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Karina (Patrycja Soliman), nowa dyrektorka szpitala, jest w bardzo bliskich stosunkach z Kamilem (Kazimierz Mazur). Nie tylko pomogła mu zdobyć stanowisko ordynatora, ale także pod nieobecność Zuzy (Małgorzata Socha) pomaga mu w opiece nad córką. Wszystko wskazuje jednak na to, że kobieta liczy na coś więcej niż tylko przyjaźń...

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Jerzy zostanie trenerem fitness! Odnajdzie w sobie nowy talent?Zobacz więcej

W 3150. odcinku serialu "Na Wspólnej" Kamil i Karina będą przebywać razem na konferencji medycznej. Wystąpienie Hoffera zostanie przyjęte bardzo entuzjastycznie, a jakiś czas później szefowa przyjdzie do jego pokoju, aby pogratulować mu sukcesu i pożyczyć ładowarkę do telefonu.

Karina zaproponuje mu drinka, zupełnie nie zważając na to, że Kamil miał kiedyś problemy z alkoholem. Hoffer oczywiście odmówi, ale popita kobieta nie będzie miała zamiaru odpuszczać. Rozłoży się na hotelowym łóżku i otwarcie zaproponuje mu seks! On jednak nie będzie chciał zdradzić Zuzy i stanowczo wyprosi szefową z pokoju.

Następnego dnia, w 3151. odcinku serialu "Na Wspólnej", Karina będzie miała strasznego kaca. Przeprosi Kamila za swoje zachowanie i zapewni go, że prawie nic nie pamięta z ostatniej nocy. Będzie to jednak wyłącznie zasłona dymna, a pani dyrektor z pewnością nie zrezygnuje z dalszych umizgów...

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Sylwia (gość)

  Karina jest Dyrektorka tylko meszczyzn , przeciez wie ze Kamil ma zone i corke , ale nie zwraca na to uwagi patrzy tylko zeby ona go zdobyla i rozbila malzenstwo , jako pani jest nieuczciwa wobec Kamila , a za plecami jego bedzie knula intrygi przeciwko Kamilowi , nie daj sie wciagnac w jej romans w lozko bedzie wlazila a co innego robila , uwazaj na nia bo jest falszywa , tylko ci upokorzy i rozbije malzenstwo . Kamilu nie ufaj jej .

  03.01.2021 12:15
 • Krysti (gość)

  Ta kobieta ma falszywy usmieszek ona jest falszywa i to jest Pani Dyrektor , kto ja wybral na Dyrektora to ma nie pokolei w glowie . Kamilu nie zadawaj sie z ta szmata bo stracisz wszystko , to jest nieuczciwa szmata ona czycha na takich ja ty Kamilu , tylko rozbic rodzine . Dziwka niczym , kto ja wybral na Dyrektorke .

  01.01.2021 12:53
 • Beata (gość)

  Kamilu niedaj sie zwiesc pani Dyrektor Kalinie chce zaciagnac do lozka i rozbic twoje malzenstwo z Zuza , a masz ladna zone i corke Ule , i poco to rozbije twoje malzenstwo i potem ci zostawi , zastanow sie czy warto sie laszczyc na nia , bo ona tez taka zaciagnac do lozka , a potem ci wysmieje i zostawi , to jest brzydka suka tylko jej te slepie chodza , nierob tego bo nie jest warta tego , chciaz moze sie mscic na tobie w szpitalu , ale czy stanowisko warzniejsze jest od malzenstwa i rodziny .

  01.01.2021 11:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×