"Na Wspólnej" odcinek 3150. Jerzy zostanie trenerem fitness! Odnajdzie w sobie nowy talent? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3150. odcinku serialu "Na Wspólnej" Jerzy będzie musiał odnaleźć się w roli menadżera klubu fitness Izy. Jak sobie poradzi? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3150. w środę, 4.01.2021 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Iza (Anna Korcz) od dłuższego czasu prowadzi klub fitness. Brzozowska nie raz musiała ratować swój biznes przed upadkiem, zawsze jednak udawało jej się spać na cztery łapy. Teraz jednak jej siłownia straciła menadżera, a ona wylądowała w szpitalu... Kto będzie doglądał interesu?

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Kuba i Paulina przedawkują dopalacze! Będzie za późno na ratunek? Zobacz więcej

Ostatecznie Brzozowska uzna, że pod jej nieobecność klubem może zająć się... Jerzy (Wojciech Wysocki)! Pisarz nie będzie umiał jej odmówić, ale jednocześnie będzie przerażony ogromem obowiązków, które na niego spadną. Z pomocą przyjdzie mu jednak Klementynka (Julia Kostow)!

W 3150. odcinku serialu "Na Wspólnej" córka doradzi Jerzemu, aby w pracy w siłowni spróbował wykorzystać swoją pisarską wyobraźnię! Dudek skorzysta z tej podpowiedzi i szybko okaże się, że to strzał w dziesiątkę. Mężczyzna bardzo szybko poradzi sobie z pretensjami klientów klubu.

Jerzy postanowi pójść za ciosem i jeszcze tego samego dnia postanowi... samodzielnie poprowadzić zajęcia dla pań! Klientki będą zachwycone! Co więcej, Dudek szybko je oczaruje, dzięki czemu będzie mógł poznać różne szczegóły z ich prywatnego życia. Świeżo upieczony "trener" postanowi wykorzystać tę wiedzę.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×