"Na Wspólnej" odcinek 3158-59. Kamil odrzuci Karinę i pogodzi się z Zuzą! Narazi się na zemstę? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3158. odcinku serialu "Na Wspólnej" Kamil będzie chciał wyjechać z Zuzą i Ulą na urlop. Nie będzie miał pojęcia, że Karina już szykuje zemstę za to, że nie chciał zostać jej kochankiem... Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3158. w poniedziałek, 18.01.2021 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Karina (Patrycja Soliman), nowa dyrektorka szpitala, chciała wykorzystać nieobecność Zuzy (Małgorzata Socha) i zaczęła podrywać Kamila (Kazimierz Mazur). Na wyjeździe służbowym poszła nawet na całość i otwarcie zaproponowała mu seks! Hoffer jednak nie chciał zdradzić swojej ukochanej.

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Jerzy zdradzi Izabelę?! Ewa przyłapie go w dwuznacznej sytuacji na siłowniZobacz więcej

W 3158. odcinku serialu "Na Wspólnej" Zuza będzie chciała naprawić swoje relacje z mężem i córką i zaprosi ich na wycieczkę do Paryża, aby w końcu mogli spędzić razem trochę czasu. Kamil nie będzie chciał zostawiać oddziału, ale uzna, ale ostatecznie poprosi Karinę o urlop. Szefowa jednak mu odmówi.

Ula (Sherazade Wolff) będzie jednak bardzo chciała spędzić trochę czasu z matką i w 3159. odcinku "Na Wspólnej" namówi ojca, aby postawił się dyrektorce i zażądał kilku dni wolnego. Ku zaskoczeniu Hoffera, tym razem szefowa ulegnie i pozwoli mu wyjechać. Nie będzie miał jednak pojęcia, co się za tym kryje.

Odrzucona kobieta postanowi bowiem zmienić front i razem z Adamskim (Tomasz Piątkowski) zacznie knuć, aby jak najszybciej usunąć Hoffera ze stanowiska ordynatora... Czy Kamil podzieli los Ostrowskiego (Marek Kalita)? Czas pokaże!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Cccc (gość)

  Karina idiotka niczym , Kamilu kopni ja w dupe i uwazaj na szplina i Adamskiego falszywy facet od poczatku serialu nie lubie go lizus i ignorant dla pacjentow cham.

  19.01.2021 20:02
 • Fankaa (gość)

  głupia baba ta Karina i Adamskich usunąć ich serialu

  09.01.2021 11:44
 • Janka (gość)

  Ten Kamil madry facet odpierdolil Karine ona chciala romansu i rozbic jego malzenstwo , idiotka niczym . Chociarz jeden madry facet nieda sie wyrolowac przez , z dlugim nosem pania Dyrektor , ktora wlazla mu do lozka , naiwna wariatka .

  08.01.2021 20:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×