"Na Wspólnej" odcinek 3160-61. Kuba znów sięgnie po narkotyki! Rodzice wyślą go na odwyk? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3160. odcinku serialu "Na Wspólnej" Kuba po raz kolejny sięgnie po narkotyki. Czy uda mu się pokonać uzależnienie i wesprzeć chorą Paulinę? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3160. w środę, 20.01.2021 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Kuba (Kacper Łukasiewicz) i Paulina (Katarzyna Burakowska) przedawkowali narkotyki, przez co ukochana Brzozowskiego w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Po tym doświadczeniu chłopak zrozumiał, że ma poważny problem, ale odstawienie środków psychoaktywnych nie będzie wcale łatwe...

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Beata chce przyłapać Pawła na zdradzie! To, co odkryje, całkowicie ją zszokujeZobacz więcej

Brzozowski będzie coraz silnie odczuwał skutki głodu narkotykowego... Pojawią się nawet halucynacje! Chłopak będzie też załamany tym, co spotkało Paulinę. W 3160. odcinku serialu "Na Wspólnej" nie wytrzyma i po raz kolejny sięgnie po narkotyki, które przyniosą chwilową ulgę...

Gdy dowiedzą się o tym jego rodzice, postanowią wysłać go na leczenie w zamkniętym ośrodku odwykowym. Kuba stanowczo się temu sprzeciwi, nie będzie chciał zostawić ukochanej samej. Zmięknie dopiero, jak Przemek (Eryk Cichowicz) wyjaśni mu, że dziewczyna w takim stanie potrzebuje go sprawnego i wolnego od narkotyków.

W 3161. odcinku serialu "Na Wspólnej" Kuba powie Paulinie, że chce iść na odwyk. Dziewczyna nie przyjmie tej informacji zbyt dobrze, poczuje się porzucona i zdradzona! Brzozowski znajdzie się pod ścianą. Co zrobi? Dowiemy się już niedługo!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Leon (gość)

    To jest najgorszy wiek jak Kuba , takie smarkacze tylko patrza za narkotykami i dopalaczami , co sie dzieje z ta mlodzieza to jest karygodne . Rodzice nie zwarzaja uwagi bo nie pomysla ze takie smarkacze biora sie za narkotyki a w dzisiejszych czasach to najgorsze co moze byc . Kuba , Antosia , Paulina to wiek ktory dodaje im doroslosci , a jakie skutki potem zostaja tego nie pomysla , bo oni dorosli.

    12.01.2021 12:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×