"Na Wspólnej" odcinek 3164. Paweł chce być milionerem, a Beata... matką! Ich związek przejdzie kryzys? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3164. odcinku serialu "Na Wspólnej" Beata będzie martwić się tym, że nie może zajść w ciążę. Paweł będzie jednak skupiony na swoich pieniądzach. Czy ich związek przetrwa ten kryzys? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3164. w czwartek, 28.01.2021 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Paweł (Grzegorz Kwiecień) odziedziczył po ojcu spory majątek, dzięki czemu może razem z Beatą (Katarzyna Ptasińska) prowadzić dość dostatnie życie. Szybko okazał się jednak, że pieniądze wcale ich nie uszczęśliwiły...

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Daria przyłapie Rocha z modelką! Renata w końcu jej uwierzy?Zobacz więcej

W 3164. odcinku serialu "Na Wspólnej" Paweł wciąż będzie z zazdrością spoglądał na Mirka (Łukasz Płoszajski), swojego nowego sąsiada, który jest bardzo bogaty. Licząc na szybki zysk, będzie chciał zainwestować w jego firmę 100 tysięcy złotych. Co ciekawe, sam on odradzi mu taką inwestycję. Nie będzie chciał psuć fajnej niebiznesowej znajomości.

Wójcik będzie jednak zafiksowany na chęci zysku. Zacznie roztaczać przed Beatą wizję wielkich pieniędzy. Ta jednak nie będzie tym zainteresowana. Westchnie tylko, że dopóki nie doczeka się dziecka, żadne pieniądze nie dadzą jej szczęścia. Stwierdzi nawet, że odkąd się wzbogacili, nie są już ze sobą tak blisko jak kiedyś.

Paweł spróbuje ją pocieszyć, obiecując, że w końcu na pewno doczekają się potomstwa, ale tak naprawdę będzie skupiony na swoich interesach. Czy przez to ich związek zacznie się rozpadać?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×