"Na Wspólnej" odcinek 3177. Zuza znajdzie u Kamila butelkę po wódce. Całkowicie przestanie ufać mężowi? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3177. odcinku serialu "Na Wspólnej" Zuza znajdzie w mieszkaniu butelkę po wódce. Zacznie wątpić w to, czy może bezgranicznie ufać Kamilowi... Czy odwróci się od męża? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3177. w środę, 24.02.2021 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Karina (Patrycja Soliman) nie może pogodzić się z tym, że Kamil (Kazimierz Mazur) nie chciał z nią mieć romansu. Zraniona kobieta postanowiła wrobić go w gwałt, rozbić jego rodzinę i zniszczyć mu życie. Czy jej okrutny plan się powiedzie?

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie Player!

Paweł jest bezpłodny?! Beata spróbuje namówić go na badaniaZobacz więcej

W 3177. odcinku serialu "Na Wspólnej" Kamil po raz kolejny skonfrontuje się z dyrektorką, tym razem w obecności prawników. Karina nawet na moment nie wyjdzie z roli ofiary i będzie kłamać bez mrugnięcia okiem... Hoffer będzie jednak wierzył, że zdoła udowodnić swoją niewinność.

Jednak nawet Zuza (Małgorzata Socha) nie będzie wiedziała, czy powinna bezgranicznie ufać mężowi. Jej niepokój zwiększy się jeszcze bardziej, gdy w mieszkaniu znajdzie butelkę po wódce... Zacznie zastanawiać się, czy jej mąż nie wrócił do picia.

Czy Zuza postanowi odwrócić się od ukochanego? A może postanowić zaufać mu mimo wszystko? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w nowych odcinkach "Na Wspólnej"!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Olech (gość)

  Jebnicie tej wielkiej pani Dyrektor w morde , az łeb obkreci się w około osi . Intrygantka niczym , kto ją zatrudnił w serialu , bezszczelna szmata .

  27.02.2021 11:29
 • Ciocio (gość)

  Zuzo zaufaj Kamilowi , on niewinny moze Weronika ci pomorze , wyprowadzic Kamila z opresji . Nawet we filmie znajda sie takie kanalie bezszczelne . Jak rezyser taka bladz wstawi .

  22.02.2021 14:25
 • Pawel (gość)

  To nie swiadczy o zdradzie , ze znalazlas butelke po wodce , utopil troski i posadzanie o gwalt , od tej wstretnej baby Krol .

  18.02.2021 11:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×