"Na Wspólnej" odcinek 3179-80. Kasia zostanie zgwałcona przez szefa?! Maciej poda jej pigułkę gwałtu? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3179. odcinku serialu "Na Wspólnej" szef zaproponuje Kasi drinka. Następnego dnia dziewczyna nie będzie nic pamiętać, a na swoim ciele zauważy niepokojące ślady! Czy została zgwałcona? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3179. w poniedziałek, 1.03.2021 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Kasia (Julia Chatys) od niedawna pracuje w organizacji charytatywnej. Bardzo polubiła tę pracę, ale trochę nie podoba jej się to, że jej szef dość nachalnie próbuje ją podrywać... Jak to się skończy?

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie Player!

Paweł jest bezpłodny?! Beata spróbuje namówić go na badaniaZobacz więcej

W 3179. odcinku serialu "Na Wspólnej" Maciej (Daniel Soliman) otrzyma prestiżową nagrodę "Skuteczny Działacz" za działalność charytatywną. Mężczyzna Bergównę o przygotowanie pokazu prezentacji na galę, która ma odbyć się już następnego dnia. Kasia od razu zabierze się do pracy.

Wieczorem dziewczyna będzie już mogła zaprezentować szefowi niemalże w stu procentach gotową prezentację. Maciej będzie pod wrażeniem pracowitości podwładnej i zaproponuje jej, aby wraz z nim uczciła jego sukces. Zaproponuje jej drinka.

Kasia zgodzi się, a gdy się napije, zacznie się gorzej czuć, a gdy już będzie półprzytomna, Maciej zacznie ją obmacywać! Następnego dnia, w 3180. odcinku serialu "Na Wspólnej", Kasia nie będzie nic pamiętać z minionej nocy. Na swoich rękach zauważy jednak ślady szamotaniny.

Bergówna będzie przekonana, że została zgwałcona! Czy postanowi zgłosić sprawę na policję?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×