"Na Wspólnej" odcinek 3183. Paweł rozstanie się z Beatą?! Pięniądze całkowicie go zaślepiły? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3183. odcinku serialu "Na Wspólnej" Paweł i Beata po raz kolejny się pokłócą! W końcu Wójcik nie wytrzyma i opuści ich wspólną sypialnię. Czy to wszystko zmierza do rozstania? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3183. w poniedziałek, 8.03.2021 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Odkąd Paweł (Grzegorz Kwiecień) i Beata (Katarzyna Ptasińska) stali się bogaczami, w ich małżeństwie nie układa się najlepiej. On cały czas myśli tylko o pomnażaniu pieniędzy, a ona jest nieszczęśliwa, bo nie może doczekać się upragnionego dziecka.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Mikołaj chce oświadczyć się Marcie! Ukryty pierścionek zostanie... zjedzony!Zobacz więcej

W 3183. odcinku serialu "Na Wspólnej" Paweł powie Beacie, że po głowie chodzi mu kolejna inwestycja. Chce sprzedać mieszkanie, aby móc zainwestować u Mirka (Łukasz Płoszajski) okrągły milion złotych. Wroniec nie będzie mogła uwierzyć własnym własnym uszom! Ostrzeże ukochanego, że nie powinien tak bardzo ryzykować.

Ten jednak nie będzie chciał jej słuchać i mimo sprzeciwu narzeczonej wystawi lokum na sprzedaż. Wieczorem Beata po raz kolejny przypomni narzeczonemu o badaniach płodności. Paweł się wścieknie! Stwierdzi, że ma dość ciągłego gadania jego męskości i opuści ich sypialnię! Czy to oznacza rozstanie? A może Wójcik pójdzie po rozum do głowy i spróbuje ratować swój związek?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Kaja (gość)

  Wyrolowal go z ta kasą , głupiego Pawła umiał mu się podlizać , i poszedł w długą , teraz ani Beaty ani kasy , teraz nastepny idiota został sam jak wszystkie faceci z "Na Wspólnej " , głupie jak debile i zostają sami.

  06.03.2021 09:09
 • Edek (gość)

  Tak jak kazda kobieta chce miec dzieci , a facet tylko patrzy za kasa , źle mysli , to nie przejdzie ten pomysł .

  01.03.2021 08:52
 • Maria (gość)

  Kasa uderzyla mu do glowy , a nie na płodność . Niech sie zastanowi co warzniejsze , szmal czy zwiazek z Beata i dzieci , palma mu odbiła całkowicie .

  28.02.2021 10:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×