"Na Wspólnej" odcinek 3191-92. Antosia wstąpi do sekty! Weronika nigdy już jej nie zobaczy? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3191. odcinku serialu "Na Wspólnej" Antosi wstąpi do sekty! Czy Weronika, Robert i Henryk zdołają ją stamtąd wyciągnąć? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3191. w poniedziałek, 22.03.2021 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Antosia (Gabriela Jeżółkowska) wpadła w złe towarzystwo i od pewnego czasu sprawia ogromne problemy wychowawcze! Weronika (Renata Dancewicz) stosuje coraz ostrzejsze kary, ale nie przynoszą one żadnego rezultatu. Wręcz przeciwnie, popchnęły one nastolatkę do ucieczki z domu!

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Emilia podejrzewa Darka o zdradę! Da Kasi popalić?Zobacz więcej

W 3191. odcinku serialu "Na Wspólnej" Robert (Dariusz Wnuk) zdoła wybłagać u szefa pozwolenie na rozpoczęcie oficjalnych poszukiwań Antosi. Weronika doceni zaangażowanie byłego partnera i będzie próbowała pomagać mu w poszukiwaniu śladów. W tym samym czasie Antosia podejmie bardzo trudną decyzję.

Nastolatka zdecyduje się wstąpić do sekty, która ma kontestować funkcjonujący na świecie "system". Łukasz, guru zgromadzenia, ciepło przywita dziewczynę i od razu poprosi o… pieniądze do wspólnej kasy! Nastolatka bez wahania zacznie jednak wykonywać wszystkie jego polecenia.

Krenz porwie Maksowi syna! Brzozowski znajdzie się w pułapce?Zobacz więcej

W 3192. odcinku serialu "Na Wspólnej" Henryk (Piotr Grabowski) zarzuci Robertowi, że policja jest całkowicie bezczynna i nie ma żadnych postępów w poszukiwaniach. Tymczasem Antosia, na zlecenie guru sekty, prześle do Weroniki filmik, w którym wyrzeka się matki i prosi, by jej nie szukać...

Robert oczywiście nie będzie miał zamiaru przerywać poszukiwań. Policjant przeprowadzi szczegółową analizę wideo i wpadnie na pewien trop. Będzie jednak wiedział, że nawet jeśli uda mu się odnaleźć dziewczynę, to sprowadzenie jej do domu nie będzie wcale prostym zadaniem.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Elunia (gość)

  Przeraźliwie chuda ta dziewczyna! I co to za szkoła w której można mieć takie pazury??

  23.03.2021 23:08
 • TOMASZ KOT (gość)

  SYLWESTER MAJEJEWSKI

  17.03.2021 17:40
 • DOROTA CHOTECKA (gość)

  TAMARA ACIUCH

  17.03.2021 17:37
 • ILONA OSTROWSKA (gość)

  JAN FRYCZ

  17.03.2021 17:35
 • Ula (gość)

  Jak ja Karol wciagna do sekty , to Weronika juz jej nie zobaczy , mloda i głupia zakochała sie w nie odpowiednim facecie .

  17.03.2021 16:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×