"Na Wspólnej" odcinek 3195-96. Pijana Beata potrąci staruszkę na pasach! Pójdzie siedzieć? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3195. odcinku serialu "Na Wspólnej" Beata wsiądzie za kółko po alkoholu i potrąci na pasach starszą panią! Narzeczona Pawła będzie miała bardzo poważne kłopoty... Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3195. w poniedziałek, 29.03.2021 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Gdy Paweł (Grzegorz Kwiecień) i Beata (Katarzyna Ptasińska) odziedziczyli duży majątek, byli przekonani, że teraz w końcu będą szczęśliwi. Niestety los okrutnie sobie z nich zadrwił. Wójcik padł ofiarą oszusta i stracił wszystkie pieniądze, a Beata zaczęła coraz częściej sięgać do kieliszka...

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Krenz zabije Maksa?! Wywiezie go do lasu i przystawi mu broń do głowy...Zobacz więcej

W 3195. odcinku serialu "Na Wspólnej" policja potwierdzi najgorsze obawy Pawła. Mirek (Łukasz Płoszajski) jest poszukiwanym listem gończy twórcą piramidy finansowej, który oszukał już bardzo wiele osób. Mężczyzna będzie wściekły, że dał się tak załatwić i po raz kolejny wyżyje się na Beacie...

Narzeczona Wójcika również będzie w rozsypce i po raz kolejny sięgnie po alkohol. Później podpita dziewczyna wsiądzie za kółko i... potrąci na pasach starszą panią. Na szczęście obrażenia kobiety nie będą poważne. Beata postanowi odprowadzić ją do mieszkania.

Gdy w 3196. odcinku serialu "Na Wspólnej" kobiety dotrą do mieszkania staruszki na miejscu będzie czekał jej zdenerwowany wnuczek. Mężczyzna od razu wyczuje alkohol. Beata zacznie błagać go, aby nie zgłaszał całej sprawy na policję. Ten zgodzi się, lecz zażąda... 100 tysięcy złotych.

Spłukana Beata nie będzie miała takich pieniędzy... Czy uda jej się je zdobyć? A może postanowi sama zgłosić się na policję? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Madafaka (gość)

    Miałeś chamie złoty róg... Dotyczy się to jej i jego...

    27.03.2021 08:25
  • Tola (gość)

    Jeździsz samochodem nie chli wódki , czys ogopiala Beato , najebałaś sie wódy , to połóż sie i leż aż wytrzezwiejesz , a nie wsiadasz za kierownice , to karygodne .

    22.03.2021 14:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×