"Na Wspólnej" odcinek 3204-05. Maks umówi się na spotkanie z Krenzem i... zniknie bez śladu! Tym razem bandyta go zabije? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3204. odcinku serialu "Na Wspólnej" Maks spotka się z Krenzem, aby przekazać mu "dług". Po spotkaniu Brzozowski nie wróci jednak do domu... Czy został zamordowany? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3204. w środę, 14.04.2021 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Maks (Adam Fidusiewicz) chciał ratować swoją galerię i zaczął robić interesy z nieodpowiednimi ludźmi... Teraz ma gigantyczne długi u gangstera Krenza (Krzysztof Franieczek), który grozi śmiercią jemu i jego rodzinie.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Jagoda umrze! Jarek i Eliza adoptują jej dzieci?Zobacz więcej

W 3204. odcinku serialu "Na Wspólnej" Maks i Ilona (Anna Samusionek) zdołają zebrać pieniądze dla Krenza. Kobieta spotka się z gangsterem i obieca mu, że dostanie całą kwotę. Postawi jednak jeden warunek - ma raz na zawsze zostawić w spokoju ich rodzinę! W odpowiedzi Krenz lubieżnie stwierdzi, że tylko od Ilony zależy, czy dotrzyma umowy.

Wieczorem Ilona czule pożegna się z ukochanym, który pójdzie przekazać pieniądze. Będzie strasznie zestresowana, gdy Maks godzinami nie będzie wracał do domu... Następnego dnia, w 3205. odcinku serialu "Na Wspólnej", Zdybicka zgłosi zaginięcie Maksa na policję. Będzie się bała, że został zamordowany!

Funkcjonariusze potraktują tę sprawę poważnie i jeszcze tego samego dnia aresztują Krenza. Gdy ten zobaczy Zdybicką, zapewni ją, że będą razem gdy tylko go wypuszczą! Iza (Anna Korcz) będzie tym zszokowana, a śledczy zażąda wyjaśnień. Czy Ilona powie w końcu całą prawdę?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×