"Na Wspólnej" odcinek 3275-3276. Tomek znajdzie dowód na zdradę Anastazji! Skonfrontuje się z Olkiem... [CO SIĘ WYDARZY]

To musiało się tak skończyć! W 3275. odcinku "Na Wspólnej" Tomek dowie się, że Anastazja go zdradziła! Wścieknie się, dojdzie do rękoczynów, a potem skonfrontuje się z Olkiem... Co z tego wyniknie? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3275. w poniedziałek, 28.08.2021 o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Anastazja (Karolina Bacia) niespodziewanie wdała się w romans z księdzem Olkiem (Jan Hussakowski), mimo że jest w związku z Tomkiem (Krzysztof Chodorowski). Co więcej, Nowak będzie chciał się jej oświadczyć!

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Marta i Mikołaj wezmą ślub! Jak będzie wyglądała tajemnicza uroczystość?Zobacz więcej

W 3275. odcinku "Na Wspólnej" Tomek zorientuje się, że nie wie gdzie, gdzie jest pierścionek zaręczynowy, a gdy zacznie go szukać, pod łóżkiem znajdzie koloratkę. Od razu zażąda od Nastki wyjaśnień!

Ona nie powie mu prawdy, ale ten zacznie się robić coraz bardziej podejrzliwy. Kiedy dowie się od Wójcików, że pewien młody ksiądz spędzał z Anastazją dużo czasu, wszystko zrozumie. Wścieknie się i w gniewie zacznie szarpać ukochaną i przewróci ją! Potem postanowi skonfrontować się z Olkiem... Co z tego wyniknie?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×