"Na Wspólnej" odcinek 3288. Marta i Mikołaj wezmą ślub! Jak będzie wyglądała tajemnicza uroczystość? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3288. odcinku "Na Wspólnej" nadejdzie dzień ślubu Marty i Mikołaja, czym zaskoczą swoich bliskich! Jak będzie wyglądała uroczystość? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Marta (Joanna Jabłczyńska) i Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) wiele przeszli, a na swojej drodze napotkali wiele przeszkód. Jednak koniec końców miłość wygrała i wkrótce zobaczymy ich na miłosnym kobiercu!

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Agnieszka będzie miała amnezję! Stanie się zupełnie inną kobietą!Zobacz więcej

Dzień ich ślubu nastąpi w 3288. odcinku "Na Wspólnej". Młoda para zbierze wszystkich razem, nie informując ich, że będą gośćmi na ślubie!

Mikołaj to chyba najbardziej szalony z moich partnerów, dlatego ślub też był szalony. Nikt nie wiedział, że impreza, na którą przychodzi, to ślub, również goście. Dobrze wspominam także wesele, które odbyło się w naszym kultowym barze Na Wspólnej. Wszyscy świetnie się bawili, co, mam nadzieję, będzie też widać na ekranie - mówiła na planie Joanna Jabłczyńska.

Mikołaj będzie kolejnym partnerem Marty, która ma za sobą już sporo miłosnych przygód. Co więcej, jest on jej... przyszywanym bratem! W końcu ich rodzice od dawna są małżeństwem.

Czytając scenariusz byłam zaskoczona, że w kolejnym odcinku Marta i Mikołaj biorą ślub. Zastanawiałam się nawet: czy to legalne? Właściwie są rodzeństwem, bardzo przyszywanym co prawda, ale jednak. Nasz przypadek jest więc bardzo oryginalny. (...) To prawda, życie uczuciowe Marty jest bogate. Ale gdyby od początku tworzyła szczęśliwy związek z jednym partnerem czy mężem, widzowie "Na Wspólnej" szybko by się znudzili. Muszą być zwroty akcji, rozstania, kolejne związki i śluby - dodaje serialowa Marta.

Jak będzie wyglądała uroczystość? Zobacz zdjęcia w naszej galerii!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • ILONA OSTROWSKA (gość)

  BOGDAN KALUS

  14.08.2021 23:19
 • DOROTA CHOTECKA (gość)

  TOMASZ SAPRYK

  14.08.2021 23:04
 • PIOTR POLK (gość)

  MARCIN BOSAK

  14.08.2021 22:59
 • JAN FRYCZ (gość)

  WLODRZMERZ MATUSZAK

  14.08.2021 22:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×