"Na Wspólnej" odcinek 3301. Mateusz Burdach, czyli Sergiusz z "Barw Szczęścia" nieźle namiesza w serialu TVN. Kogo zagra? Sprawdź, co się wydarzy

Do obsady serialu "Na Wspólnej" dołączył nowy aktor - Mateusz Burdach znany z roli Sergiusza z "Barw Szczęścia". W środowym odcinku widzowie poznają jego bohatera. Kostek nieźle namiesza w wątku Elżbiety. Sprawdźcie, co się wydarzy.

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3301. w środę, 6.10, o godz. 20:15 w TVN!

Elżbieta (Paulina Chapko) z "Na Wspólnej wpadła w tarapaty. Kobieta wywołała skandal swoją przypadkową wypowiedzią, dlatego od jej fundacji niebawem zaczną odwracać się sponsorzy. Nieoczekiwanie Eli z pomocą przyjdzie... przypadkowy kurier Kostek.

Joanna znów jest w ciąży? Zanim zrobi test, zostanie napadnięta! Trauma powróci...Zobacz więcej

W tej roli wystąpi Mateusz Burdach, którego widzowie znają już z roli Sergiusza z "Barw Szczęścia". Elżbieta będzie zachwycona pomysłami młodego mężczyzny. Chłopak będzie nimi sypał jak z rękawa, a szansa na poprawę wizerunku fundacji błyskawicznie wzrośnie!

Kostek zostanie w fundacji Elżbiety na dłużej. Niebawem okaże się jednak, że ma własną agendę, niekoniecznie mającą na celu tylko pomoc Elżbiecie...

Zobaczcie w galerii pierwsze zdjęcia Mateusza Burdacha w roli Kostka z "Na Wspólnej".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×