"Na Wspólnej" odcinek 3314. Joanna znów jest w ciąży? Zanim zrobi test, zostanie napadnięta! Trauma powróci... [CO SIĘ WYDARZY?]

W październiku w serialu "Na Wspólnej" sporo wydarzy się w wątku Joanny, która podejrzewa, że znów jest w ciąży. Jej radość nie trwa jednak długo, bo w drodze do apteki zostaje napadnięta. Joanna zostanie brutalnie pobita i trafi do szpitala! Czy straci dziecko?

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3314. w czwartek, 28.10.2021 o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

W 3314. odcinku "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami przykrego wydarzenia, które spotka Joannę (Anna Cieślak). Żonie Bogdana (Wojciech Brzeziński) będą towarzyszyły skrajne emocje. Kobieta przeanalizuje wszystkie objawy i dojdzie do wniosku, że po raz kolejny jest w ciąży.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Z jednej strony Joanna będzie przeszczęśliwa, że powiększy się jej rodzina, z drugiej natomiast przypomni się jej trauma, przez którą przeszła wraz z mężem pięć lat wcześniej. Wówczas to kobieta straciła przy porodzie jedno z bliźniąt. Udało się uratować drugie dziecko - Michalinę.

Dawno niewidziana Lucyna Malec na ściance! Aktorka od lat samotnie zajmuje się chorą córkąZobacz więcej

Aby utwierdzić się w swoim przekonaniu, Joasia wybierze się do apteki po test ciążowy. Niestety, spotka ją wielka tragedia. Berg zostanie napadnięta na ulicy w biały dzień! Szarpanina ze złodziejem doprowadzi do tego, że kobieta zostanie uderzona w brzuch! Napastnik ucieknie, a leżącą na chodniku kobietę zauważy pracownica apteki.

Joasia trafi w końcu do szpitala. Czy straci dziecko?

W szpitalu usłyszy przerażającą diagnozę! Zobacz zdjęcia z napadu na Joannę w galerii.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Czytaj to Stina (gość)

    Stina - nie ocieniaj a nie będziesz oceniany/oceniana.

    05.10.2021 20:04
  • Stina (gość)

    Właściwie to ona ma być w ciąży z tym starym, z kturym wzięła ślub Miszczakiem, dziadek zrobił by jej dziecko, śmiechu warte.

    01.10.2021 20:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×