"Na Wspólnej" odcinki 2686-2689. Weronika ostrzega Kasię przed Darkiem! Smolny ma problemy z synem [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]

Kasia jest zauroczona Darkiem, nie wie jednak, jaką ciemną przeszłość ma młody prawnik. Co zrobi, gdy dowie się o wszystkim? Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej"!

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Hebel (Tadeusz Huk) świętuje z kolegami ostatnie kawalerskie dni. Na przyjęciu pojawia się powabna striptizerka. Tymczasem przyjaciółki Agnieszki (Katarzyna Walter) mają dla niej niespodziankę - całodzienny karnet do SPA. Olszewska jest bardzo zadowolona. Nagle dzwoni do niej Rafał (Lech Mackiewicz) błagając, żeby przyszła do jego cierpiącej matki (Hanna Stankówna).

Agnieszka przełoży ślub ze wzlędu na umierającą Ludwikę? [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Kuba bierze się za odchudzanie - chce się podobać swojej korepetytorce Laurze. Podczas kolejnej lekcji prosi ją o numer telefonu. Smolny (Łukasz Konopka) ma poważną rozmowę ze swoim synem, który wreszcie wrócił do domu. Po awanturze z ojcem Przemek obiecuje poprawę. Niestety, w nocy Smolny musi zabierać syna z imprezy. Skacowany Przemek nie wstaje rano do szkoły. Krzysztof robi mu awanturę i nie pozwala zostać w domu. Spotyka się z byłą żoną i oboje ustalają, że chłopak zamieszka z ojcem. Co na to Basia?

Weronika (Renata Dancewicz) przychodzi do Bergów. Ostrzega ich przed Darkiem (Michał Mikołajczak), z którym spotyka się ich córka. Bogdan (Wojciech Brzeziński) jest załamany słysząc, jakim perfidnym typem jest Żbik! Wspólnie z Joanną (Anna Cieślak) decydują, że muszą o wszystkim powiedzieć Kasi (Julia Chatys). Następnego dnia dziewczyna przychodzi do kancelarii Olszewskiej. Chce usłyszeć od Weroniki całą prawdę o Darku. Roztocka niczego przed nią nie ukrywa. Kasia jest załamana - postanawia ostatecznie rozmówić się ze Żbikiem!

Darek ma już dość Kasi! Jak pozbędzie się Bergówny? [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Iza (Anna Korcz) wychodzi dziś ze szpitala. Wcześniej wpada do niej Ilona (Anna Samuionek) - w tajemnicy przed Jerzym (Wojciech Wysocki) ustalają sprawy biznesowe. Zdybicka zgadza się pożyczyć Izie pieniądze ale prosi ją, żeby powiedziała mężowi prawdę. Jak Jerzy zareaguje na plany żony?

Danka (Lucyna Malec) przygotowuje przyjęcie z okazji chrztu swojego wnuka. Gosia (Anna Kerth) ma wątpliwości, czy zaprosić ojca. Robi to jednak. Danka przychodzi do restauracji męża - spotyka tam Marka (Grzegorz Gzyl) z jego małym synkiem. Zimińską wyraźnie przybija ich widok, jednak zbiera się w sobie i zaprasza męża na jutrzejszy uroczysty obiad.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×