"Na Wspólnej" odcinki 2701- 2704. Michel zdradza Sandrę, a Martę dopadają bolesne wspomnienia [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]

Nowe odcinki "Na Wspólnej" przez całe wakacje! Co wydarzy się u bohaterów? Czy Sandra będzie chciała rozwieźć się z Michelem? Czy Marta opowie Olafowi o swojej bolesnej przeszłości? Zobacz zwiastun nowych odcinków!

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Bruno (Dawid Czupryński) atakuje Michela (Mariusz Ochociński) - zamiast jechać do Sandry (Michalina Robakiewicz), Gawriłow zgrywa gwiazdora! Między kumplami dochodzi do ostrej kłótni. Natasza (Sasza Strunin) widzi, że Michela coś gryzie. Kiedy dowiaduje się, że Sandra wyjechała, sprytnie zaczyna mącić chłopakowi w głowie. Kiedy Michel bezskutecznie próbuje dodzwonić się do Sandry odkrywa, że żona w Internecie zmieniła status na "wolna"! Wieczorem Gawriłow odwiedza Nataszę w jej domu. Dziewczyna całuje Michela!

Śmierć Natalii! Marek zostanie samotnym ojcem! [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Marek (Grzegorz Gzyl) planuje dzień z Natalią (Laura Breszka). Nagle Popławska traci przytomność! Przerażony Zimiński wzywa pogotowie i z dzieckiem na ręku pędzi za karetką do szpitala! Co się dzieje z Natalią?

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Antoni (Ostap Stupka) oświadcza Romanowi (Waldemar Obłoza), że myśli o powrocie na Ukrainę - nie czuje się w Polsce zbyt dobrze. Roman domyśla się, że bratu doskwiera brak kobiety. W jego głowie rodzi się plan. Spróbuje zeswatać Antoniego!

Iza (Anna Korcz) proponuje Olafowi (Maciej Brzoska) pracę - od razu podpisują umowę. Pierwsze zadanie Kubickiego to zakup sprzętu do nowego fitness-klubu Izy. Olaf jest wniebowzięty, ale wieczorem dochodzi do jego bardzo ostrej scysji z Martą (Joanna Jabłczyńska). Konarska oburza się, słysząc o przedmiotowym traktowaniu kobiet. Wracają bolesne wspomnienia z czasów, gdy została zgwałcona. Olaf o niczym nie wie, nie rozumie więc dlaczego Marta tak bardzo się poirytowała.

Gwałciciel Marty na wolności! Będzie nowym szefem Olafa! [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×