"Na Wspólnej" odcinki 2721-2724. Honorata zazdrosna o Alicję! Roman ma coś na sumieniu? [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZWIASTUN]

Alicja pojawiła się w życiu Romana i Honoraty i od razu została uznana za bardzo dobrą kandydatkę na żonę dla Antoniego.Honorata podejrzewa jednak, że Alicja nie jest zainteresowana bratem Romana, ale samym Romanem! Co będzie dalej? Co wydarzy się w nowych odcinkach "Na Wspólnej"? Zobacz zwiastun!

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Honorata (Aleksandra Konieczna) znajduje w rzeczach Romana (Waldemar Obłoza) zdjęcie Alicji (Jowita Budnik) i listy od niej. Oskarża męża o kłamstwo! Tymczasem Alicja oświadcza Antoniemu (Ostap Stupka), że nie mogą się dalej spotykać. Brat Romana błaga ją o zmianę decyzji, ale kobieta pozostaje nieugięta.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Wkróce Roman mówi Alicji, że jego brat kompletnie się załamał. Kobieta oświadcza, że musiała zerwać z Antonim - nie chce stać między braćmi. Roman próbuje namówić Alicję do zmiany zdania - tymczasem jego brat wsiada do autokaru jadącego na Ukrainę.

Marta znowu zacznie pić! Chce zemścić się na gwałcicielu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Do Marty (Joanna Jabłczyńska) dzwoni Woźniak (Kamil Maćkowiak) - mówi, że widział ją pod swoim domem. Pyta, czego Konarska od niego chce. Przerażona kobieta przerywa rozmowę. Po południu Marcin dopada ją przed redakcją. W trakcie nerwowej rozmowy Marcin rzuca się na Martę! Następnego dnia Konarska spotyka się z żoną Marcina. Chce jej powiedzieć, kim tak naprawdę jest jej mąż. Niespodziewanie, żona Marcina bardzo ostro atakuje Konarską! Dla Marty to straszny cios… Sięga po jedyny ratunek, który zna - alkohol!

Kasia (Julia Chatys) nie może pogodzić się z tym, że Darek (Michał Mikołajczak) z nią zerwał. Przychodzi do Żbika i żąda wyjaśnień. Kiedy z łazienki wychodzi Aneta (Dorota Krempa), Bergówna wszystko rozumie… Policzkuje Darka i… idzie odreagować! Budzi się na potężnym kacu. Joanna (Anna Cieślak) uświadamia jej, że alkohol nie rozwiąże jej problemów sercowych z Darkiem. Tymczasem Żbik… oświadcza się Anecie! Jej reakcja zbija go z nóg…

Wściekła Kasia policzuje Darka! Będzie się mścić? [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×