"Na Wspólnej" odcinki 2725-2728. Damian w sidłach asystentki? Marta mści się na gwałcicielu! [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZWIASTUN]

Gałczyńska zastawiła pułapkę na Damiana! Tymczasem Marta wprowadza w życie swój plan zemsty na gwałcicielu sprzed lat! Co będzie dalej? Co wydarzy się w nowych odcinkach "Na Wspólnej"? Zobacz zwiastun!

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

W 2725. odcinku "Na Wspólnej" Marka (Grzegorz Gzyl) czekają trudne chwile - pogrzeb Natalii (Laura Breszka). Tego dnia zrządzeniem losu Szymek trafia pod opiekę Danki (Lucyna Malec). Tymczasem w prasie ukazuje się wywiad z Moniką (Sylwia Gliwa). Cieślikowa nie jest pewna, czy znowu nie zaszkodzi wizerunkowi męża. Tymczasem Gałczyńska (Marta Ścisłowicz) ma kolejny cel dla Damiana (Waldemar Błaszczyk) - uważa, że z jej pomocą mógłby starać się o urząd prezydencki! Ale to nie jest jej jedyny plan - zamierza uwieść Cieślika!

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Olaf (Maciej Brzoska) obawia się o Martę (Joanna Jabłczyńska), która upiła się do nieprzytomności. Ona jednak usypia jego czujność. Wkrótce wszyscy pracownicy Marcina (Kamil Maćkowiak) otrzymują mail, który obnaża jego prawdziwą twarz. To zaledwie początek zemsty Konarskiej. Robert (Dariusz Wnuk) próbuje odebrać syna niezrównoważonej Oldze (Gabriela Frycz). Mimo swojego stanu kobieta zabiera chłopca. Wieczorem Tadeusiak dostaje od Stasia rozpaczliwy telefon! Kłopoty ma także prześladowana przez kolegów Mania. Rówieśnicy zamykają ją w szkolnej szatni, a następnie kręcą kompromitujący filmik...

Marek zorganizuje casting na opiekunkę dla synka! To ona zastąpi Szymkowi mamę? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Robert spotyka się z lekarką, która odmówiła zeznać, chociaż znała prawdziwy stan Olgi. Tymczasem ona i Staś zniknęli bez śladu... W szkole Danki jasne staje się, że część uczniów zażywa narkotyki. Zimińska wpada na pomysł, żeby zaprosić na lekcje Karinę, koleżankę Oli (Marta Wierzbicka), która pod wpływem narkotyków spadła z 6. piętra. Żaneta (Anna Guzik) proponuje Mani, by została jeden dzień w domu. Wszyscy koledzy naśmiewają się z filmiku o dziewczynce.

Danka daje się ponieść namiętności! Pójdzie do łóżka z Januszem? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Gwałciciel Marty nasyła na nią policję, ona jednak nie zamierza odpuścić - bez względu na konsekwencje. Danka spotyka się z Markiem i zaprasza go na ślub Ewy (Ewa Gawryluk). Ona waha się, czy przyjść, ale za namową byłej żony zgadza się pojawić na uroczystości. Norbert (Michał Malinowski) doprowadza do tego, że jego utalentowana uczennica Klara zostaje przyjęta do klubu sportowego. Dziewczyna wcale się z tego nie cieszy. Wszystko przez uzależnionego od alkoholu ojca, który na wieść o sukcesie córki wpada w szał!

Darek planuje zemstę na byłej kochance... Co czeka Kasię? [FRAGMENT ODCINKA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×