"Na Wspólnej" odcinki 2738-2741. Kinga demaskuje Romę! Maciek ma wylew! [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]

Przed nami nowy tydzień z "Na Wspólnej"! Kindze w końcu uda się zdemaskować Romę, ale nic nie potoczy się tak, jakby sobie tego życzyła. Czy jej rywalka znowu postawi na swoim? Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach "Na Wspólnej"!

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Kinga (Ilona Wrońska) udowadnia byłemu wspólnikowi, że to jego żona oddała konkurencji ich projekt. Domagała, mimo wszystko, nie wierzy. Tymczasem Roma (Julia Kamińska) przyznaje się do swojego postępku próbując przekonać Maćka (Rafał Sisicki), że pozbyła się Brzozowskiej dla jego dobra! Rozmowa małżonków kończy się dramatycznie!

Kinga porzuci rodzinę? Czy Michał odejdzie razem z nią? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Roma wpada wkurzona do mieszkania Kingi z krzykiem, że ta zabiła jej męża! Brzozowska dopiero teraz dowiaduje się, co stało się z Maćkiem - miał wylew. W pracy Roma potwornie się panoszy - czuje się pełnoprawną szefową. Mięknie tylko przy Bartku (Piotr Witkowski) - gdy ten pyta, dlaczego nie wezwała pogotowia do męża.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Tymon (Łukasz Wójcik) oznajmia wspólniczce, że nie może korzystać dłużej z redakcyjnych komputerów. Radzi jej by zainwestowała w sprzęt, jeśli mają skończyć projekt dla Różalskiego. Kinga wie, że Michałowi (Robert Kudelski) się to nie spodoba. Tymczasem Roma wyraźnie cieszy się, gdy słyszy od lekarza, że jej mąż po wylewie ma bardzo słabe rokowania...

Darek zakocha się w Kasi! Bergówna przyjmie Żbika z powrotem? [CO SIĘ WYDARZY+WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×