"Na Wspólnej" odcinki 2746-2749. Marek upuszcza synka na podłogę! Kamil przeżywa operację ręki [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]

"Na Wspólnej" odcinki 2746-2749. - co się wydarzy w kolejnym tygodniu u bohaterów serialu TVN? Dramatyczne chwile czekają Marka, który upuści swoje dziecko na podłogę. Nieciekawie wygląda też sytuacja zdrowotna mamy Joanny oraz Kamila, który przejdzie operację ręki. Co jeszcze się wydarzy w "Na Wspólnej"?

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

W kolejnym tygodniu w "Na Wspólnej" Kamil (Kazimierz Mazur) będzie miał operację ręki. Hoffer nie będzie jednak wcale pewny, czy powinien poddać się zabiegowi. Ostrowski (Marek Kalita) ostrzega przyjaciela, że w przeciwnym wypadku może pożegnać się z karierą kardiochirurga!

Tragiczny wypadek w domu Marka! Zimiński upuści synka na podłogę! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ten tydzień nieciekawie zapowiada się również dla Marka (Grzegorz Gzyl), który w pośpiechu upuści synka na twardą podłogę. Lekarze zabiorą zakrwawione dziecko na obserwację, a zdruzgotany Marek postanowi oddać synka Lenie (Laura Breszka). Tymczasem Kinga (Ilona Wrońska) będzie miała już dość. Brzozowska podejmie decyzję o pozbyciu się swoich udziałów w agencji, którą wspólnie z Maciejem budowała!

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Trudne chwile czekają również Joannę (Anna Cieślak), gdyż stan zdrowia jej mamy nie polepsza się. Lekarze rozważają poddanie jej radioterapii, uprzedzając jednocześnie, że to może przedłużyć jej życie tylko o parę miesięcy. Krystyna jednak odmawia. W domu Bergów pojawi się też starsza siostra Bergowej. W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Roman (Waldemar Obłoza) dostanie od Zdybickiej (Anna Samusionek) wyjątkową biznesową propozycję.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • anka (gość)

  Zrobili z tego marka taką fajtłapę i ofiarę losu w serialu,że zaczęliśmy przewijać wątki z jego udziałem, szkoda bo aktor fajny.

  16.09.2018 15:29
 • anka (gość)

  Zrobili z tego marka taką fajtłapę i ofiarę losu w serialu,że zaczęliśmy przewijać wątki z jego udziałem, szkoda bo aktor fajny.

  16.09.2018 15:29
 • Iwàan (gość)

  No bo kocyk byl sliski 😄

  16.09.2018 10:24
 • Jd (gość)

  Nawet mamie może się przytrafić, tj chwila nieuwagi

  15.09.2018 20:31
 • Tata (gość)

  Oczywiście facet to nawet syna na rękach nie potrafi utrzymać. Super prawda TVN goni TVPis.

  15.09.2018 20:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×