"Na Wspólnej" odcinki 2772-2773. Żaneta i Wojtek dowiadują się, że opiekunka sprzedała ich syna do reklamy! Co zrobią? [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZDJĘCIA]

Szulcowie w końcu dowiedzą się, że opiekunka bez ich wiedzy sprzedała Ludwiczka do reklamy. Nie będą zadowoleni! Sprawdź, co wydarzy się w najbliższych odcinkach serialu "Na Wspólnej"!

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Szulcowie zatrudnili do opieki nad Ludwiczkiem (Gustaw Marczak) opiekunkę. Jowita (Żaneta Homa) nie jest jednak z nimi do końca szczera i za ich plecami wykorzystuje dziecko dla własnego zysku. W 2772. odcinku serialu "Na wspólnej" Żaneta (Anna Guzik-Tylka) i Wojciech (Wojciech Błach) dowiedzą się, że opiekunka bez ich wiedzy sprzedała ich synka do reklamy. Twarz niemowlaka pojawi się w telewizji i internecie!

Rafał nagrywa seks z Kasią! Co na to Bergówna? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Żaneta będzie wściekła! Razem z Wojtkiem ustalą, że nie spoczną dopóki nie wyciągną konsekwencji wobec Jowity. Tymczasem opiekunka dostaje informację z agencji o kolejnej sesji zdjęciowej z udziałem bobasa. Czy rodzice zdołają ją powstrzymać? Jedno jest pewne, nie będą czekać z założonymi rękami. W 2773. odcinku serialu wpadną do agencji reklamowej i kategorycznie zażądają przerwania bezprawnego wykorzystywania wizerunku ich dziecka! Po tej wizycie będą już pewni, że za wszystkim stoi Jowita.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Jakie konsekwencje czekają dziewczynę? Czy Ludwiczek zniknie z reklam? Tego wszystkiego dowiemy się w najbliższych odcinkach serialu "Na Wspólnej" w TVN!

Joanna odnajdzie ojca! W serialu pojawi się nowa postać! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×