"Na Wspólnej" odcinki 2774-2775. Zatrucie na budowie Antoniego i Romana! Czy to koniec ich marzeń? [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZWIASTUN]

Roman i Antoni w serialu "Na Wspólnej" bardzo zaangażowali się w dużą i ambitną inwestycję. Zatrucie na budowie całkowicie pokrzyżuje im plany! Czy wyjdą obronną ręką z całej sytuacji?

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Roman (Waldemar Obłoza) i Antoni (Ostap Stupka) dostali świetną ofertę deweloperską - mają budować wieżowiec! Póki co wszystko idzie świetnie. W 2774. odcinku serialu "Na Wspólnej" zadowolony Roman przyjdzie na budowę, by poinformować Antoniego i Alicję (Jowita Budnik), że otrzymali właśnie pierwszą ratę kredytu! Nagle widzą robotnika słaniającego się na nogach. Mężczyzna zarzeka się, że nic nie pił! Okazuje się, że zatruł się jakąś chemiczną substancją!

Żaneta i Wojtek dowiadują się, że opiekunka sprzedała ich syna do reklamy! Co zrobią? [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2775. odcinku serialu bracia z niecierpliwością czekają na wyniki badań toksykologicznych próbek pobranych z ich budowy. Niestety, nie czekają na nich dobre wiadomości. Grunt, na którym miał powstać wieżowiec, jest skażony. Doprowadzenie go do stanu używalności zajmie całe miesiące i pochłonie masę pieniędzy! Dla Hoffera oznacza to bankructwo!

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Czy Roman zdoła poradzić sobie z przeciwnościami losu? Czy też może załamie się i powróci do zgubnego nałogu? Jeśli interesują Was losy rodziny Hofferów, śledźcie koniecznie kolejne odcinki "Na Wspólnej" na antenie TVN.

Joanna odnajdzie ojca! W serialu pojawi się nowa postać! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło" TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×