"Na Wspólnej" odcinki 2780-2781. Roman wróci do picia! Alkohol go zniszczy? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]

Roman jest przygnieciony problemami, jakie spadły na niego w związku z najnowszą inwestycją. W 2780. odcinku serialu "Na Wspólnej" Hoffer poszuka pocieszenia w alkoholu... Czy jeszcze się podniesie?

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Roman (Waldemar Obłoza) i Antoni (Ostap Stupka) popadli w spore problemy w związku ze wstrzymaniem kierowanej przez nich budowy wieżowca. W 2780. odcinku serialu dowiedzą się, że ze względu na przestój w budowie ich firma nie otrzyma pieniędzy z ubezpieczenia. Między braćmi dojdzie do ostrej kłótni. Padną bardzo ostre słowa. Hoffer nie będzie w stanie poradzić sobie z nadciągającą katastrofą. Pójdzie do baru Włodka (Mieczysław Hryniewicz) i zamówi alkohol.

Zatrucie na budowie Antoniego i Romana! Czy to będzie koniec ich marzeń? [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZWIASTUN]Zobacz więcej

W 2781. odcinku serialu "Na wspólnej" powróci nocą pijany do mieszkania i zaśnie na kanapie w salonie. Rankiem nikt z jego najbliższych nie zauważy jego problemów. W życiu Hoffera ponownie dojdzie do głosu choroba alkoholowa. Przez cały dzień będzie myślał tylko o tym, że wieczorem znowu musi udać się do baru.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Czy jego bliscy w porę zareagują? Czy Honorata (Aleksandra Konieczna) pomoże mężowi stanąć na nogi? Co dalej z jego firmą? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie koniecznie kolejne odcinki serialu "Na Wspólnej" w TVN!

Danka spędza gorącą noc z... Markiem! Wrócą do siebie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×