"Na Wspólnej" odcinki 2783-2788. Marta nie może uwolnić się od Irka! Czy coś jej grozi? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

Marta osiąga zawodowe sukcesy, chciałaby jednak odciąć się od sprawy Niwirskiego. Irkowi nie podoba się to, co słyszy na swój temat w telewizji i rzuca się na Konarską! Czy jego zaskakujące wyznanie coś zmieni? To już w najnowszych odcinkach "Na wspólnej"!

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Marta (Joanna Jabłczyńska) ma już dość prowadzenia sprawy Niwirskiego (Bartłomiej Krat) i najchętniej odcięłaby się od niego. Nie będzie to jednak łatwe, bo ma wystąpić w programie o losach więźnia. Pasja i profesjonalizm, z którymi podchodzi do pracy zostają zauważone, zarówno przez producentów, jak i widzów programu. Konarska dostaje szansę poprowadzenia własnego programu!

Diagnoza potwierdza obawy Kamila Hoffera. Czy to koniec jego kariery? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tymczasem, rek nie jest zadowolony, ani z decyzji Marty o porzuceniu jego tematu, ani z tego, co usłyszał o sobie w telewizji... Wściekły przyjdzie do mieszkania kobiety i rzuci się na nią! W ostatniej chwili wpadNIE Olaf (Maciej Brzoska) i nie dopuści, aby Marcie stała się krzywda! Czy Niwirski na tym poprzestanie?

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Marta z przerażeniem odkryje, że wszystkie opony w jej samochodzie są poprzecinane! Kiedy wezwie policję, jako podejrzane bez wahania wskaże Niwirskiego. Cudem uda się jej dotrzeć na próbne nagranie własnego programu. Radość popsuje jej matka Irka, która ma do Konarskiej pretensje o to, że jej syn znów wylądował w areszcie. Sytuacja stanie się jeszcze bardziej zawiła, gdy okaże się, że Irek jest niewinny i złapano odpowiedzialnego za zniszczenie samochodu Marty mężczyznę. Dziennikarka spotyka się z Niwirskim i odbywa szczerą rozmowę, podczas której były więzień wyznaje jej, że.... się w niej zakochał? Co na to Konarska? Oglądaj najnowsze odcinki "Na Wspólnej" i śledź program tv by poznać szczegóły wcześniej!

Joanna odnajdzie ojca! W serialu pojawi się nowa postać! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×