"Na Wspólnej" odcinki 2784-2785. Badanie potwierdzi, że Kamil ma naderwany nerw w dłoni. Czy to już koniec jego kariery chirurga? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kamil Hoffer poważnie martwi się o sprawność swojej dłoni. W 2784. odcinku "Na Wspólnej" stawi się ostatecznie na kontrolnej wizycie u neurologa. Diagnoza lekarza będzie jednak niepomyślna. Sprawdź, co wydarzy się w serialu!

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur) nie może odzyskać pełnej sprawności w swojej dłoni. Sytuacja jest bardzo poważna. Z powodu niedowładu ręki lekarz musiał nawet przerwać operacje, za co spotkała go ostra reprymenda ze strony dyrektorki szpitala, Anny Kolendy (Katarzyna Wajda). Kamil nie wie, czy kiedykolwiek uda mu się wrócić do zawodu kardiochirurga. Ze strachu nie chce nawet iść na badania kontrolne.

Włodek zaczyna bać się śmierci! Czy coś mu grozi? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2784. odcinku serialu "Na Wspólnej" zmartwiona Zuza (Małgorzata Socha) poprosi o pomoc Ostrowskiego (Marek Kalita), który kategorycznie zażąda od Kamila, by ten odbył umówioną konsultację neurologiczną. Diagnoza będzie niepomyślna. Kamil ma naderwany nerw. Badający go lekarz stwierdzi, że nikt nie podejmie się operacji takiego uszkodzenia. Hoffer będzie załamany. Jego kariera legnie w gruzach.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Mimo wszystko młody lekarz spróbuje jakoś pogodzić się z diagnozą lekarza i poprosi Ostrowskiego o etat na oddziale kardiologicznym. W 2785. odcinku serialu pojawi się jednak jeszcze inna możliwość. Dyrektorka Kolenda zaproponuje mu koordynowanie transplantacji. Hoffer nie został bez wsparcia. Co więcej, jakiś czas później zgłasza się do niego chirurg z USA, który mógłby podjąć się próby zoperowania uszkodzonego nerwu. Pojawia się nadzieja na uratowanie kariery Kamila. Aby dowiedzieć się jak dalej potoczą się jego losy, śledźcie koniecznie kolejne odcinki serialu "Na Wspólnej" na antenie TVN!

Joanna odnajdzie ojca! W serialu pojawi się nowa postać! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×