"Na Wspólnej" odcinki 2792-95. Kamil zbiera pieniądze na operację ręki! Kto poda mu pomocną dłoń? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Operacja Kamila kosztuje 100 tysięcy dolarów! Czy lekarz zdoła zebrać tak dużą kwotę? Sprawdź, co wydarzy się w serialu!

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Trwa dramat Kamila. Jego uraz uniemożliwia mu wykonywanie wymarzonej specjalizacji i ratowanie ludzkiego życia na sali operacyjnej. Jest jednak pewna nadzieja. Pewien zdolny chirurg ze Stanów Zjednoczonych jest skłonny podjąć się operacji dłoni Hoffera. Jest jednak jeden problem. Taki zabieg kosztuje 100 tysięcy dolarów. Taka kwota przekracza finansowe możliwości młodego lekarza.

Włodek pożyczy Kazikowi 100 tysięcy złotych! Straci majątek? [STRZESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2792. odcinku serialu "Na Wspólnej" okaże się jednak, że bliscy Hoffera są zdeterminowani by uratować zdrowie lekarza. Nawet Ostrowski zaproponuje mu pieniądze na leczenie! Początkowo Kamil będzie miał opory, ale ostatecznie zdecyduje się walczyć o pełną sprawność.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Ślub Darka i Anety! Jak Kasia zniesie widok ukochanego w objęciach innej? [STRESZCZENIE ODCINKA+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Postanowi nagrać filmik, w którym poprosi o wsparcie finansowe. Nagranie zrobi duże wrażenie a, na konto Hoffera zaczną spływać datki. W 2795. odcinku serialu "Na Wspólnej" Maks złoży Kamilowi nieoczekiwaną wizytę. Będzie miał ze sobą torbę z 50 tysiącami złotych! Wydaje się, że zebranie całej kwoty jest tylko kwestią czasu! Czy operacja się powiedzie? Aby się tego dowiedzieć, śledźcie kolejne odcinki serialu "Na Wspólnej" w TVN!

Julka w niebezpieczeństwie! Znajomy Elżbiety okaże się pedofilem? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×