"Na Wspólnej" odcinki 2794-2802. Michał pobije kochanka Kingi! Awantura skończy się rozwodem? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]

Małżeństwo Michała i Kingi przeszło niejedną próbę. Tym razem nie ma już szans na uratowanie ich związku. W odcinkach 2794-2802 "Na Wspólnej" Michał zaatakuje Tymona, a Kinga zażąda rozwodu! Sprawdź, co jeszcze się wydarzy w serialu TVN!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinki 2794-1802. od poniedziałku, 10.12.2018, o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Kinga (Ilona Wrońska) czuje się coraz gorzej w związku z Michałem (Robert Kudelski). Zauważa, że ich małżeństwo stało się... nudne! Co innego relacja z Tymkiem (Łukasz Wójcik), który ją zaskakuje, na przykład porannymi smsami. Michał nie rozumie, co się dzieje z żoną i jak z nią postępować. Kinga przyznaje, że nie czuje do męża tego, co kiedyś. Że chciałaby, ale to już nie wróci. Na pytanie Michała, czy jeszcze go kocha odpowiada wymownym, łamiącym serce milczeniem.

Michał zażąda zwolnienia Tymona! Co na to Kinga? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Na Wspólnej" - będzie rozwód Kingi i Michała?

Podczas kolejnej rozmowy między małżonkami, Kinga przyznaje, że nie chce dłużej żyć z Michałem. On błaga o kolejną szansę twierdząc, że Kinga i Ignaś (Bartek Kaszuba) są jego jedynym szczęściem. Na kobiecie nie robi to wrażenia. Michał widząc, że żona stała się zimna i wyrachowana wygarnie jej, że to ona powinna odejść i zostawić mu syna.

Kiedy Kinga spędza noc poza domem, zaniepokojony Michał czeka na nią pod firmą. Kiedy zobaczy ją z Tymonem, wściekły rzuci się na niego! Awantura sprawi, że Kinga zażąda rozwodu.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Jak na przestrzeni lat zmieniła się jedna z najpopularniejszych polskich aktorek? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Baśka (gość)

    same zdrady Kingi,nie ma innych ciekawych nagrań,tylko sex,sex,sex,i kochanki z każdym do łóżka,rzygać się chce, kochanek lepszy od męża,PATOLOGIA,serial powinien nazywać się EROTOMAN,

    07.12.2018 17:21
  • Altert (gość)

    Znowu? Każdy zdradza każdego x5...

    01.12.2018 08:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×