"Na Wspólnej" odcinki 2796-2801. Kazik ucieknie z pieniędzmi Włodka! Beata sprzeda dziecko na czarnym rynku aby spłacić dług? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 2796. odcinku serialu "Na Wspólnej" okaże się, że Kazik zniknął z pieniędzmi Ziębów! Przerażona Beata postanowi sama spłacić jego dług. Skąd jednak weźmie pieniądze? Sprawdź, co wydarzy się w serialu!

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Kazik (Grzegorz Kwiecień), partner Beatki (Katarzyna Ptasińska) pożyczył od Włodka Zięby (Mieczysław Hryniewicz) 100 tysięcy złotych na okazyjny zakup warsztatu samochodowego. Rozkręcenie własnego biznesu miało pozwolić mu uniknąć wyjazdu za pracą do Norwegii. Czy jednak można mu ufać?

Kinga chce rozwieść się z Michałem! Czy porzuci syna i zamieszka z kochankiem? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2796. odcinku serialu "Na Wspólnej" Beata będzie bezskutecznie próbowała skontaktować się z Kazikiem. Podejrzewając, że może okazać się oszustem pojedzie wraz z Joachimem (Michał Jurkowski) do mieszkania ukochanego. Nikogo tam nie będzie. Blondynka przekaże złe wieści Ziębom. Włodek nie uwierzy, że padł ofiarą oszusta i z troski zacznie obdzwaniać wszystkie warszawskie szpitale. Gdy nie przyniesie to żadnego skutku, uda się do rzekomo zakupionego warsztatu, skąd zostanie przepędzony przez właściciela!

Ślub Darka i Anety! Jak Kasia zniesie widok ukochanego w objęciach innej? [STRESZCZENIE ODCINKA+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Wszystko stanie się jasne. Włodek i Beatka padli ofiarą oszusta! Sprawa trafia na policję. W 2798. odcinku serialu "Na Wspólnej" funkcjonariusze potwierdzą, że Kazik w rzeczywistości nosi zupełnie inne imię i nazwisko. Co więcej, Ewelina (Aleksandra Pałka) nie będzie w stanie uwierzyć, że Beata nie ma nic wspólnego z tym przestępstwem.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

W 2801. odcinku serialu "Na Wspólnej" o całej sprawie dowie się także Monika, córka Ziębów. Zacznie namawiać rodziców, by wyrzucili partnerkę oszusta ze swojego mieszkania. Beatka będzie chciała jakoś oczyścić się z zarzutów. Postanowi sama zdobyć pieniądze na spłatę długów Kazika. Zacznie się nawet zastanawiać nad sprzedażą dziecka na czarnym rynku adopcyjnym! Czy będzie wstanie poświęcić swojego potomka, by ratować dobre imię i relacje z Ziębami? A może zostanie samotną matką bez dachu nad głową? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie koniecznie serial "Na Wspólnej" w telewizji TVN!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×